ПредишенСледващото

Работен график: Краен Работен опит: Не е посочено

  • Отговорности: провеждане на допускане на пациентите, да се търси сервиз на място
  • Изисквания: висше образование по специалността "Педиатрия" Стажът в специалност сертификат "Педиатрия".
  • Общи условия: пълна социална. пакет, синдикатът, помагат на устройството на детска градина.

Доктор местно терапевт

Работен график: Краен Трудов стаж: от 3 до 6 години

  • Отговорности: - предоставяне на квалифицирана помощ в своята област, чрез използване на съвременни.
  • Изисквания: опит не по-малко от 3 години, точни, точността, инициативност, такт
  • Условия: Условия :. W / п върху От 35 000 рубли + 1 милион.

  • Отговорност: Получаване на пациенти в дентален център, лечение, отстраняване, заместване зъби.
  • Изисквания: Зъболекар вагони, качество на работа, способността да се общува с пациентите.
  • Условия: Условия: Работа в Vologda.Polny време, голям брой пациенти.

Свързани статии

Подкрепете проекта - споделете линка, благодаря!