ПредишенСледващото

Град Клинична болница 17 - Истра

Отговорности: работа в образователни институции. Изисквания: Средно сертификат медицинско образование "за възрастни хора в педиатрията". Условия: Образователните институции са разположени в уреждането на Внуково (това е извън Москва, с Novo-Переделкино.)

преди 1 седмица career.ru

Педиатър в училището от 29 500P

GBUZ MO Яхрома градска болница (Дмитров) - Истра

преди 2 седмици с hh.ru

Доктор -ftiziatr (дивизионен) (Ружа) договаряне

Ружа окръжна болница, GBUZ MO - Истра

Работата на територията на работодателя: Ружа, Московска област Отговорности: присвоите пациенти с туберкулоза правилната стандартна схема на лечение. Организира контролирано (получаване на анти-TB лекарства за контрол фелдшер) непрекъснато.

преди 3 седмици career.ru

Общопрактикуващият лекар (семеен лекар) Дмитров 36 000P

GBUZ MO Sinkovskaya местната болница (Дмитров) - Истра

Отговорности: Работа на територията на работодателя на пот село Московска област за осигуряване на квалифицирани възрастни медицински грижи и деца прикрепен сюжетни, сервизни обаждания у дома си, да участват в разглеждането на времето.

1 Преди месец hh.ru

Работата на територията на работодателя: Москва Отговорности: - Prem пациент - Попълване документацията изисквания: - Не забравяйте да: медицинско образование, сертификат по специалността "Pediatrics" - Опитът на 1 година. - Имате ли възможност да работят.

Преди 1 седмица alljob.org

Кук 22 000P

GK Fusion Management - Истра

/ 2 Фирма: кетъринг отдел в болницата Истра Ястията са предвидени изисквания.

Преди 1 ден superjob.ru

Сестра DSHO (Москва) 25 000P