Аржентина отбора без проблеми е издал билета си до четвъртфиналите, побеждавайки отбора на Панама. "Albiselesty" бързо излезе напред в резултата - Отаменди затворен до далечната греда емисия Ди Мария със стандарта. Те вкара и успокои. Но Panamanians доста добър изръмжа: Quintero няколко пъти да се изострят играта, удари портата, но Ромеро не е лесно да удари топката, след като удари Камарго от пряк свободен удар. Но в края на половин час от мача ", kanalschiki" са в малцинство - доста глупав втори жълт shlopotal Годой, не е ясно защо tknuvshis лицето Gaitan в близост до страничната линия далеч от вратата. Е, след това всичко стана много ясно от изхода от мача, въпреки голове, вкарани трябваше да почака.

Чили - Боливия 2: 1
Цели: Видал, 46, 90 + 10, дузпа - Кампос, 61
Чили Bravo, Isla (Fuenzalida 76), Medel, Hara, Beausejour, P.P.Ernandes, Чарлс Арангис, Vidal, Orellana (Puig, 68) A.Sanches, Pinilla (Варгас, 58)
Треньор: Хуан Антонио Pizzi
Боливия Lampe, Eguino, Centeno, L.Guterres, Saavedra, M.Beharano, Рол Castro (Campos, 58), Melean, Arce (Ramalho, 54), Smedberg-Dalens, Duk (Veysaga 82)
Треньор: Жулио Baldiveso
Забележка: P.P.Ernandes 79 - Eguino, 4, Campos, 77, L.Guterres 90 + 9 Veysaga 90 + 9

Чили национален отбор, но която в момента е на Купата на Америка, след поражението в първия мач срещу Аржентина (1: 2) задължително трябваше да спечели Боливия, която, между другото, също загуби в първия мач от Панама (0: 1). И изглежда, че трябва да се появят там проблеми с комплект от три точки, но не и чилийците днес, о, не е същото. Победата в края на краищата те все още миниран, но само благодарение на много добре съмнителен наказание.

През първата половина на моменти играта не сме особено доволни. Едва в края на своя "червените" двойна опасност заплашваше портите на боливийците. Първо Tuku Ернандес мощно симпатичен, но неточно изстрел от разстояние, а след това Алексис Санчес след грешка съперник сигурност от гледната точка удари в Чентено, застрахова вратар на гол линията. Но веднага след като през втората половина на мача, тъй като отборът на Чили поведе. Видал открадна топката в наказанието на "зелени", като се има в Pinilla, получи пас назад и удар покрай лампите.

Екипът на Хуан Антонио Pizzi след почивката започна да играе много по-активна, отколкото преди, но работят в същата посока не се случи. И там otvetka пристигнал - Луксозен Кампос вкара гол с дузпа. Чилийците тичаха напред-активно и на няколко пъти бяха близо до вкара втория гол. Lampe блестящо извади Санчес удари със стандарта, а след това друг и да се справи с завършващи удари от Puig. Видал е на поляната след сблъсък с защитник и победи от хоризонтално положение от външната страна на вратаря, но ударът му мина в ъгъла, като на разстояние топката с крака успоредни на насрещното Алексис.

Арбитърът добавя осем минути до главния път, а последният от тях "червените" да свири дузпа, която много много прилича изобретение на арбитър - Санчес мотае в наказателното поле, но падна в Кампос, точно под рамото. Така Zhasmani успя да скрие ръката си зад гърба си, и заради това играта и дори речта не може да бъде, но съдията реши, и със сигурност Видал реализира 11-метъра. Това бе 10-ата минута на компенсиран ... И в същото време в Боливия имаше възможност да получите дори, но Рамальо метра с осем ударът му премина встрани ъгъл.

По този начин, Аржентина вкара шест точки в два кръга и гарантирано да се излезе от групата, както и с първото място. Ahead "albiselesty" игра с Боливия, който след края на мача се прибера вкъщи. Е, господа, и Чили във вътрешен среща, за да разберете кой е по-силен и кой е достоен билет за четвъртфиналите. Разбира се, шансовете за Чилийците изглеждат за предпочитане, но това е само една игра, те наистина не заслужават добри неща.