Аржентина не успя да докаже превъзходството си още в 7-та минута. След подаване на пряк свободен удар Николас Отаменди кон Анхел Ди Мария, той спечели борбата и главата удари в близост до ъгъла. Един ранен гол позволи на Аржентина да поеме контрола над играта. Две минути по-късно, Отаменди може да се направи дори двойно, но вратарят на Панама се справи с изстрел на далечни разстояния на Аржентина защитник.

След 41 минути игра, имаше най-неудобно епизод за мача Аржентина. Анхел Ди Мария е претърпял контузия и трябваше да напусне терена. Смяната му беше Ерик Ламела, след което стана ясно, че Меси, ако се окаже, че е само след почивката. победител 5-време на Златната топка в края на краищата дебютира в този Коуп, се появи на терена в 61-ата минута. Меси беше достатъчно половин час, за да удовлетвори напълно американската общественост.

Първият гол Лионел е малко странен. Панама играч се опита да играе при докосване, топката се удари в едно и също лице Игуаин. Топката се е върнала към Меси, след което нападателят лесно прокара, което извади топката в ъгъла. Втората цел е да се получи много по-красива. Лионел Меси удари националния отбор на Панама порта пряк свободен удар. Лео напусна магията му хвърли в стената и ако ръка, за да вкара топката в близост до горния ъгъл никакви шансове за вратаря.

Аржентина национален отбор с резултат 5: 0 победи Панамски екип и напредна до четвъртфиналите на Копа Америка. Лионел Меси е успял да се разграничат като хеттрик и сега нападателя наляво, за да отбележи една цел да се изравнят с Габриел Батистута от броя на цели за националния отбор. На второ място в група D ще се играе в последния кръг в мача между Панама и Чили.

Не пропускайте! Класиране, статистика и новини Купата на Америка

Разбираемо е, че клуб нарязани-T-добре от националния отбор, играчите t.k.sygrannost няколко пъти по-висока от националния отбор. Но glvorit, че отборът му е постигнал нищо не е просто глупаво, той спечели Световната купа Junior като част от albisilesty и EAS, също е носител на сребърен за Световната купа, към заглавието на най-резултатен Sat Аржентина го остави да вкара няколко гола, а на лошото си представяне за националния отбор?

Не казвам, че. че това слабо представяне за отбора. Но резултатът Gabrieelya Батистута за Аржентина ще бъде по-добре.
И тъй като царят добре, не издържа Меси!

Въпреки численото предимство albiseleste, играчите на "kanalskogo" Държавен изглеждаше страхотно до края на часа игра.
И тогава Argi придоби огромна полза.
Тя може да претендира, че трябва да се прецени, но това не намалява на професионалните умения на Лео Меси, в които ispolnenii опасно от пряк свободен удар 11 метра за всеки животновъд, да не говорим за възможността за едновременно резултат и да съберете точки за odnokomandnikov.
Не е впечатлен Игуаин - може би замаян сезон отне много усилия.