Загуба победа АД CGN

Във вторник в първенството на Ярославъл футболен мач, която остава в прехвърля. Футболисти AO SCP не успя да се поддържа минимално предимство, преминаване на топката от "RIO-неучастие Енергетика" на 89-ата минута.

AO CGN - РИО-неучастие Energia - 1: 1 (1: 0)

Съдии: D. Grigoryan, A. Гладков, А. Константинов.

Цели: Н. Remizov (10) - Иван Василиев (89).

Най-добрите играчи: Филипов - Иван Василиев.

През първата половина е напълно забравен на домакините, който победи е във владение на топката противника, а броят на голови шансове създали. Игра Trust Юджийн Khapaeva беше даден, както и дали "керамичен" е по-малко отпадъци в крайната фаза на атаката, за да се прекъсне отбор може да отиде с ясно предимство в сметката на АД SCP.

Единственото попадение вкара в първата sorokapyatiminutke вече се случи в 10-ата минута и получи класическо: последвано от изчисляване на диагонал трансфера от централния район на левия край в средата на терена AO SCP Никита Remizov, което не беше трудно да се отбележи, го prokinut в удобна темпо и неустоимо удари , Тази цел излезе от хода на играта като напълно даде инициативата и само от време на време нарушено владение AO SCP. Между другото, в игра пространство на последния ред ", керамични" взе номинална защитник Евгени Филипов, който по принцип се справи с техните наскоро отсечени отговорности.

След почивката картината не се е променила до 65-та минута, но след това домакините се успокоиха и ще намали натиска върху защитата на "власт". В същото време, те контролираха играта и малко се позволява да прави при портата.

Когато изглеждаше, че делото се движи с победа на домакините, гръмотевица. Гостите са избухнали и са имали контра-атака, в резултат на което Иля Василиев се появи на мястото на шок - 1: 1. В този епизод на вратаря на домакините Евгени Филипов не е имал шанс да спаси отбора си и всички претенции, трябва да представят отбрана AO SCP.