"Шахтьор" (Донецк) - "Sivasspor" (Сивас) - 3: 0

На пресконференцията преди мача Мирча Луческу заяви: "Сигурен съм, че турската клуба ще бъде много атака." Но треньор пророчество не се е сбъднало. Въпреки, че това е може би най-забавен мач от четирите. Най-добрият клуб в Украйна, въпреки факта, че отляво в областта без капитана си Дарио Сърна, лесно победи турския отбор, който не е особено съпротива. В шестата минута след началото на мача ние доволен от бързото и неочаквано вратата Olexiy Гай, който е получил едно предупреждение в тази игра.

Distinguished Гай, Ilsinho и Kobin

Но втория гол на феновете Донецк "къртици" трябва да чака дълго. Само в 76-ата минута, отбелязване на гол след Ilsinho гениално комбинация, която се играе от четирима от нашите играчи. И завърши портата на турците след красива прехвърляне на Raz Васил Kobin (87-та) удари точно в центъра на вратата. Между другото, наскоро Kobin показа много добра игра. И зад всичко това със своята пейка гледане на Мирча Луческу, който изглеждаше да бъдат уверени в успеха на отбора си, и като цяло вече не се тревожи за резултата след първия гол.

"Металург" (Донецк) - "Австрия" (Виена) - 2: 2

Играта се проведе в Донецк, когато пълните трибуни. Николай Костов с опит в резултат на загуба на централен нападател musawengosi mguni. "Но това не е толкова важно, че няма да участва в утрешния мач е, че ние сме го губи за един много дълъг период от време", - каза Костов. Треньорът австрийската Карл Daksbaher разглежда като шанс 50:50, въпреки че най-добрият резултат ще е за него да се отбележи 1: 1. Той направи опит за Ачимович - и той не го пропусна отбеляза един бърз гол в 8-ия минута на първото полувреме. Но скоро ни отличава Кингсли, играта е да се отбележи отделно. Неговата цел в австрийската порта, която той вкара с глава лумбаго, със сигурност ще се превърне в един от най-зрелищните.

Сега, "Металург" трябва да спечели мача от пътя, за да получите в груповата фаза

"Металист" (Харков) - "буря" (Грац) - 1: 1

Мирон Маркевич треньор на Харков и Франко Фога, треньорът на австрийски, не разкрива точните очни ставки, доскоро. Фога бе договорено на 1: 1, като обясни, че отборът му е в най-добра физическа форма.

В началото на играта на отбора е ясно оразмеряване един на друг, така че трогателните моменти не след дълго. Двойна активно се опитва да атакува Девич, но вратарят спаси австрийската ситуацията. Сметка, открита на домакините. След 31 минути игра на Muratovich подаване, който успя да победи защитата на украинците (който е само по време пасивно гледане на тази комбинация, не направи опит да защити целта си), отбеляза Bayhler. След това австрийците много се радваха и се втурнаха в атака с нови сили (същото Bayhler ъгъл).

Маркевич е доволен от играта

През втората половина екипът ни излезе с различна морална нагласа. Най-вероятно Маркевич взели със себе си сериозен обяснителен разговор, защото "Металист" започна да атакува, но направени с банални грешки. Отново в битката разкъсан Девич, но беше ясно, че не му ден - всички стачки бяха встрани от целта. Но играта близо до края, за да запазите Денис Олейник. На 76-та минута той отиде един на един с вратаря, и красивата му побой, отбеляза зашеметяващ гол.

Въпреки равенството, цялата игра Маркевич била недоволна. Той призна, че в лошо състояние и е Zhazha много грешки, направени защитници. Точно над тези грешки, и той ще работи сериозно.

"Ворскла" (Полтава) - "Бенфика" (Лисабон) - 0: 4

Най-сериозният претендент получи Полтава. Фактът, че за да спечели такива гиганти като "Бенфика", ние сме малко вероятно да, разбира от много хора. Но надеждата е поне да поведат минимум. Запазване на неотворените врати на нашия екип успя само на 30 минути. Ди Мария получи дълго топката почти от средата на терена и отбеляза първия гол.

Запазване на вратата само на 30 минути успяха да неотворена нашия екип

След този мач португалците през втората половина ни остави никакъв шанс: вкара от дузпа (на валидността на който може да бъде и спори) Оскар Кардосо (54-та) в горния десен ъгъл, а след това на няколко минути по-късно и Хавиер Савиола (57 минути ). И Савиола просто се случи да бъде на точното място в точното време, за да получите директно предаване от Кардосо и прати топката в леко движение на краката.

След третия гол, "Ворскла" става все по-активен, но играта на някой друг поле, португалецът все още не е развит. Четвърто последния гол в Полтава в долния ляв ъгъл на Уелдън вкара (77 минути). Надяваме се, че в неговия роден Полтава "Ворскла" да се прояви по-добре себе си и да се покаже добър футбол, защото в отделенията на Николай Павлов чувствах голям потенциал.