ПредишенСледващото

8 Тайните на плосък корем - Уелнес - уелнес сайт Ил дьо Beaute

Ако искате да се поберат в една супер-тесен dzhinsiki-слаб до петък, или да получите в ултра-здраво коктейл рокля, да започне да работи върху себе си сега. Трябва малко да преосмисли своите навици, заделени малко време за спорт, но и малко търпение.

1. Внимавайте за храна

Искате ли да стомах е плосък? Премахване от менюто си храни, които могат да предизвикат подуване на корема и соленост, които запазват вода в тъканите, което сте по-обемисти. Ако имате нужда да отслабнете в областта на стомаха възможно най-скоро, да забравите за газирани напитки (дори минерална вода), боб, зеле (има такива). В допълнение, изхвърлете венеца. В процеса на дъвкане, заснето от излишния въздух, което буквално взриви вътре в теб. В общи линии, си затваряй устата. Какво да ядем? Lean протеин храна и без скорбяла зеленчуци.

8 Тайните на плосък корем - Уелнес - уелнес сайт Ил дьо Beaute
2. Избягвайте алкохола


Всички алкохолни напитки - са силни или не - това са допълнителни калории, които със сигурност ще го отложат в областта на талията. В допълнение, алкохол увеличава нивата на кортизол хормон, известен като кръвни "стрес хормон." Това не позволява да се отървете от излишните, по ваше мнение, подкожната мастна тъкан. Трябва ли?

3. Detox-разтоварване

Премахване от менюто си консерви, солени храни и заведения за бързо хранене. Такава храна съдържа голямо количество сол, която задържа влагата в организма. В допълнение към нея "бърза храна", импрегнирани с консерванти, оцветители и други химически вещества, които потискат метаболизма и буквално тровят организма. Черен дроб има тенденция да се отървем от токсините, като получиха орган, когато той наистина мисли за преработка на мазнини! Улесняване на своята задача - да започнат да се хранят правото храни, богати на антиоксиданти и витамини. Това пресни зеленчуци, плодове и листни зеленчуци.

4. Правилната позиция

Правилната позиция е в състояние да ви накара да се визуално по-тънък от няколко килограма. Проверете го - застанете пред огледалото, изправете раменете, леко се прибере корема, лифт над главата и гърдите му. Вие виждате резултата? В допълнение, лека мускулна треска в пресата през деня ще бъде добър помощ при получаване на корема отслабване. С други думи - не забравяйте да дръпнете стомаха. И красива и полезна. Вярно е, че в началото е малко трудно, но след това се използва за.

5. Носете коригиращо бельо

Когато трябва да изглежда перфектно, както и времето за хранене и фитнеса, просто не е, или по-скоро си фигура, с изключение на коригиращи бельо. Изберете я въз основа на проблемите да бъдат решени. По този начин, коригиращи бельо е в състояние да направи кръста тънки, значително затягане на стомаха и намаляване на обема на бедрата. Това тайно оръжие не се плашим от дори холивудски звезди.

8 Тайните на плосък корем - Уелнес - уелнес сайт Ил дьо Beaute
6. Свържете йога

Йога не само помага postroynet, тази древна наука стабилизира вътрешното състояние, което се знае, че са нестабилни при повечето жени. Най-полезни в това отношение се считат за двете позиции - ". Крава поза" "котка представляват" и Например, Асана Gomukhasana (крава поза) дава възможност за коригиране на стойка, развива гъвкавост. Cat поза (Mardzhariasana) укрепва коремните мускули, и вътрешно и външно. В допълнение, той увеличава гъвкавостта на гръбначния стълб, подобряване на благодатта.

7. Не забравяйте за пресата

Да, и тук е урокът за пресата. Без тях получи плосък корем ще бъде много пъти по-трудно. Така че, превъртете да тренирате коремните мускули най-малко 15-20 минути на ден. В същото време, можете да извършвате набор от упражнения за всички мускулни групи едновременно, или можете да го съборят за деня. Ако е възможно, свържете активните спортове - колоездене, каране на ролери или скейтборд.

8. пот!

се зарежда в пресата не помага? Аз съм все още участва във фитнес преди бременността, така че сега всичко е нормално, дори не се вижда, че при раждането. Сега тук също, аз правя физически упражнения и се надявам след друга бременност, така че да се върне към нормалното.

Натоварването на пресата точно не винаги помага. Tummy аз винаги е бил. Дори когато се занимава с най-различни бойни изкуства. И под корема - преса. Той все още е там, и по време на бременност е начинът, се оказа - че е лесно за носене. Но корема беше и си остава, че е направено.

Луда е конституцията на това - наличието на такава "корема" не зависи от теглото или възрастта, или присъствието на деца. Както и пълното му отсъствие. -)))

Съгласен съм за човешкия организъм. Отиде бременна в пети месец, стомаха е почти не е бил, но работата колега, тънък, след хранене е по-скоро като една бременна жена до мен

Имал съм приятелки преди бременността винаги се смеят, аз бях много тънък. с ръст от 173 см, тежах около 48-49 кг, така че, когато казвам, че съм възстановен, те казаха, че само корема в мен и popravlyaetsya0)))))

Фигурата се нарича "бременна пирон" :)

Постоянно се пише за алкохол, което е лошо за фигурата, но там е сухо вино например, без добавяне на захар, защо те трябва да бъдат изключени? защото медицинска доза - 1 чаша вино. не повече. и не всеки ден. в сухи вина, дори и добри, да пийнем. Коя е известно, че са вредни в големи количества)

То може да бъде вредно за здравето, но не и формата (не е захар), са две различни неща. Съпругът ми и аз по време на вечеря пие сухо вино, имам една чаша от него по-малко, той изглежда се опитва да се придържа zdorovgo власт и се чуди защо не казвай никога, независимо по каква причина, и сухо вино по някакъв начин да повлияе на формата :)

Какво ви кара да мислите, че на вино не е захар? грозде изобилстват в неговата

Свързани статии

Подкрепете проекта - споделете линка, благодаря!