ПредишенСледващото

20 думи, които нито ти си познавал

1. глабелата. Това пространство между веждите. Сега погледнете глабелата Райън Гослинг. Поздравления)

2. Vagitus. Викът на новородено бебе.

3. трясък. Съзнателно или несъзнателно, плюене храна

4. Zarf. Увийте (шал) от външната страна на пластмасова чаша кафе. Създаден с цел да се избегнат изгаряния.

5. Giggli Viggli. Парче хартия стърчат от горната част на бонбони Hershey

6. Snolligoster. Един човек, воден от лична изгода, а не работни задължения и универсални принципи. Често се използва за означаване на политиците.

7. Natiforma. Природни образувания, обикновено дървета, скали, камъни, които приличат на женската матрица (задника или гърдите)

8. Columella. Пространството между ноздрите.

9. Ринореата. спиращ хрема

10. Punt. Долната част на бутилка вино.

12. misophonia. Неконтролираният гняв срещу мъжа, който силно се яде или дори да диша по време на хранене с вас.

Р 13.. Пропуски, които на случаен принцип вертикално празна колона в текста.

14. Nordl. Една много малка част от паста за зъби, че не иска да се отдели от тръбата.

16. Kollivubl. Куркане в корема на глада

17. пазител. Кожа контур на каишката, която държи на свободния край на колана закрепени.

18. тръпка. Тръпки, докато слушате музика, която ви харесва.

19. пакет. Лентата (кратно) от вътрешната страна на китката.

20. L'Esprit d'Escalier. В момента, когато след една кавга, ти осъзнаваш, че греша, но вече е твърде късно.

Всичко се обърка още от самото сутринта. Събудих се късно, а когато отидох в банята, всичко падна от ръцете. Това Nordl не искаше да се поддаде на усилията ми.
Време е да ускорявам вече не е (аз закъснях за среща), така че аз не забеляза как Nordl ПАКЕТ качи и остана с него.
Сексът не съм имал за дълго време, така че начина, по който през прашния стъклото на автобуса Възхищавах Natiformami и очаквам с нетърпение да се видим скоро с момиче. Чупки канализацията ми напомня на една линия на бедрата й стегнати и сгъстяване на корицата на аварийния люк видя очертанията на спиртни напитки, изсипаха унесеност гърди.
Срещнахме се в центъра на града и взе предварително резервирана маса за приличен ресторант. Когато направихме поръчка от менюто и тапицерия от телешка кожа, аз започнах да играя любимата ми песен и аз се почувствах приближава тръпка. Затворих очи и дори започна да пее тихо.
Но моят спътник беше някак особено забавно, усмихнати и се кикотеше към мен. Може би причината за това е, че Kollivubl вече няколко пъти дадоха ми глад? Тъй като от снощи заради вълнението не съм ял нищо.
Опитах се да не се обърне внимание на него, и репетира жест вечер се опита да прегърне едно момиче. Измъкна от ръцете ми, тя извади нещо от чантата си. Как безразсъдно от мен, за да мисля, че всичко е под контрол!
Как бих могъл да знам, защото на ринорея. Страдах за втората седмица, по дяволите Nordl. през цялото това време да пътува с мен в пакет. не само да се разпределят на моя Columella. но той беше още в зоната на глабелата.
Беше толкова смешно! Защо тя не веднага да ми кажете за това?
Не, тя има миниатюрна камера и попита хората от съседната маса да вземат нашата картина. Те любезно се съгласи, но когато се готвеше да даде своята запазена марка в усмивка, те също започна да се смее.
"Какво, по дяволите, не е наред?!" - извиках и само видя отражението на лицето си в Пунта. който ни изведе на сервитьора.
Кръв варено като мен. Около имаше десетки хора се смеят, децата ми показа с пръст и възрастните в гласа засмяха, държейки стомаха му.
Намазва паста за зъби, бях заобиколен от тълпата, присмех мен.
Бурен смях, чинии и ястия от храна - всичко това е преплетено в странен цикъл.
Не бях достатъчно въздух, и разбрах, че наближава неконтролиран пристъп misophonia. Аз не са имали такова детство, когато посети далечни роднини, принудени да се докарах с домашно приготвена храна (което мразех), шумно дишане, като каза, че "спечели кльощава" и е по-добре да яде и да не се пусне, докато не се яде сервиране, докато последната хапка!
Отвратително всички ухилен tolstoschoky седящ наблизо. Той презрително моят спътник ", и къде взехте тази nedomytogo", и започна да се кикотя се, едновременно прием на нашия начин трясък.
Това беше последният слама, негодувание и гняв облечен в очите ми. "Не е нужно да живее", помислих си, подскочи от масата, сграбчи го и го повлече към вратата. Той беше много по-силен от мен, а сега той ме повлече, преобръщане маси и стои на своите ястия, уреди и бутилки.
Скоро, за срам и гняв, че се чувствах, той добави, болка (Юмруците му бяха тежки) и унижение (в ресторанта бях вече не е позволено дори да вземете нещата).
Тя остана вътре и да се съхраняват на вечерта. в компанията на бандити.
L'Esprit d'Escalier. както казват французите.
Сега не можем да бъдем заедно, да не чуе и не Vagitus нашето дете.

Разкрийте клон 0

Добре тогава, ето някои старата българска
Besermen - мохамеданин
VAP - боя
VELZEVEL - Devil
GUDETS - певец, музикант
Дъщери - дъщеря
BELLY - живот, имущество; добитък

Така че уморен от копие от това кой трябва да намери себе си.

Разкрийте клон 0

Всичко, което може да се наложи: вратар (често се губи) и тръпка (но лесно да се каже гъска)

Разкрийте клон 0

Съгласен съм. Можете дори да пишат на китайски и се опитват да ме шокира с това, което аз не знам тези думи

Разкрийте клон 0

По същия начин, със същите колани, носа и веждите са чужденци само;)
Всичко е ОК, пич, ти излезе страхотно!

Разкрийте клон 0

Разкрийте клон 1

Свързани статии

Подкрепете проекта - споделете линка, благодаря!