ПредишенСледващото

18 Wise кавички Робърт де Ниро

18 Wise кавички Робърт де Ниро

Ако някой има харизма, това е Робърт Де Ниро. Ролята на мафията във филма "Кръстникът" се превърна в култ. Но именно заради актьор нея за дълго време не може да получи италианско гражданство, въпреки че де Ниро предци са от Италия. "В ролите си италианци изцяло престъпници и гангстери!" - възкликна Берлускони. А фактът, че актьорът прави за филма "Разяреният бик", изненади и сътресения. Dial 30 кг, за да се използват за по-голям - това не е шега.


AdMe.ru избра 18 цитати Де Ниро, които разкриват неговата голяма личност и показват талантлив актьор от неочаквано място.

  1. Днес аз се смея по-често от смях в младежките си години. Мисля, че аз започнах да казвам на хората по-леко.
  2. Най-вече моята работа, аз оценявам възможността да живеете живота на другите и никога не плащат за това.
  3. Талант - това е преди всичко способността да направят правилния избор.
  4. Ако Бог е, тогава аз имам много въпроси за него.
  5. Всяка депресия трябва да бъдат посрещнати с усмивка. Депресията ще мислите, че сте идиот и да избяга.
  6. Хората са различни: докато някои се помисли как да се създаде нещо наистина специално, други мислят за това как да се възползват от него максималната печалба.
  7. Струва ми се, че работата на директора - това е работата на президента. Твърде сходни цели.
  8. Големите пари не е много добре се заемем с това качество. Най-малко по филмите.
  9. Стига да не се опитвате, вие не разбирате - това е, което аз кажа моите деца.
  10. Ако столът е добро, тогава не прекарват много време, опитвайки се да го получи.
  11. Понякога завиждам на мъртвите: те имат много свободно време.
  12. Заедно със старостта винаги идва повишено внимание - това е, което аз забелязах.
  13. Който не рискува, че не признава своето призвание.
  14. Аз предпочитам да няма излишни неща. Колкото повече неща, които имате, толкова повече енергия, изразходвани за тях.
  15. Всеки има своя собствена реалност.
  16. Няма по-важно нещо от това да спре да се страхува. Но не бъркайте смелост с безразсъдство.
  17. Бих дал за курс, за да научите как да се направи разграничение добри съвети от лошо.
  18. Отслабнете много по-лесно, отколкото да изглежда по-млада, но дори и това е възможно.
  • 18 Wise кавички Робърт де Ниро
Подкрепете проекта - споделете линка, благодаря!