ПредишенСледващото

15 Цитати извънредно Chulpan Khamatova

15 Цитати извънредно Chulpan Khamatova

Chulpan Khamatova - невероятна актриса, всеки проект с нейно участие - на цялото събитие. Тъй като в него работят най-добрият филм и театрален режисьор, но най-важната си работа тя намира работа в благотворителна фондация в помощ на децата, страдащи от левкемия. И Chulpan - щастлива майка на три деца и много интелигентна жена.

На 40-годишнината от забележителната актриса AdMe.ru събрани най-ценните от неговите изявления.

  1. За мен е важно да уважаваме себе си, в противен случай е трудно да се живее.
  2. Аз вярвам, че човек трябва да се приемат подаръци на съдбата.
  3. Умен мъж не се страхува да изглежда нелепо.
  4. Любов - това е преди всичко работа по изработката на илюзорния свят.

15 Цитати извънредно Chulpan Khamatova

  1. Всеки човек има бутон, а ако щракнете върху него, той ще бъде отхвърлен като цвете.
  2. Винаги съм бил по-стар от възрастта, която е измислена от критиката и публиката.
  3. Проблемът на живот, заедно с мен, но на първо аз живея, и то е някъде наблизо.
  4. Състоянието на общественото самота общ за всички участници, като цяло всички креативни хора.

15 Цитати извънредно Chulpan Khamatova

  1. Денят на жената е разработен за дребосъци - мъже, които са в останалата част от времето, когато те е грижа за жените.
  2. Смешно е да се премине отговорност към хората, които имат пари, и да поиска от тях, които са решили да изцяло всички-всички проблеми, които съществуват и днес.
  3. В мъжката природа - обичащи само себе си. Прерогатив на жената - обичам друго лице повече от себе си. Защото, може би, че ние се раждат деца, а те - не. От това, всички наши различия и противоречия.
  4. Ако човек е в състояние да се смее на себе си, той говори за вътрешната си свобода.

15 Цитати извънредно Chulpan Khamatova

  1. Знаеш ли, аз съм във въздуха има недостиг на класика. Така че всяка възможност, за да слушате тази дълбока музика - теглото си в злато.
  2. Ако искате да живеете без страх, че ще живеят без страх, готови ли сте за това, което предстои. Но това вътрешно чувство за свобода, аз мисля, че е по-важно от смъртта, най-важното нещо - в противен случай ще се задуши в този кошмар.
  3. Аз сънувам, че съм имал мъдростта да се помни, всеки миг, че съм жив и че около мен - живот. Мисля, че това е щастие.

Снимка на преглед: ruskino

Свързани статии

Подкрепете проекта - споделете линка, благодаря!