ПредишенСледващото

10 Решения за които може да съжаляват за 10 години - блог за самостоятелно развитие

Блогът за самостоятелно развитие> Живот> 10 решения, които ще съжаляваш в възможни 10 години

10 Решения за които може да съжаляват за 10 години - блог за самостоятелно развитие

"Ако само ..." Тези две думи заедно, за да създадат една от най-тъжните фразите. По-долу са списък от 10 възможни решения, за който ще съжаляват с течение на времето и можем да го избегнем.

1. Да се ​​носи маска, за да впечатли други. - Ако имате лицето ви покажем на света, винаги има маска, този, зад него не може да бъде нищо. Когато прекарват твърде много време се чудех какво мислят другите за вас, вие скоро ще забравите кои сте в действителност. Не се страхувайте от хората, ако се съди другите; в сърцето си, вие знаете кои сте в действителност. Вие не трябва да бъдем перфектни, за да впечатлят и вдъхновят и други lyudey.Pust те ще бъдете изумени и вдъхновен от начина, по който се справят с техните увреждания.

2. преследва мечтата на някой друг. - Голямата сложност на живота - се намират; вторият по големина за да бъде щастлив с това, което намери. Голяма част - това е вашето решение да остане верен на собствените си цели и мечти. Ако има хора около вас, които не са съгласни с теб, това е добре. Това означава, че вие ​​стоите здраво на земята и отива свой собствен начин. От време на време, вие правите това, че другите ще разгледат си луд, но когато се окажете на факта, че вие ​​не се чувствате по време baldeet значение какво правиш, тогава ще знаем със сигурност, че ще по правилния начин.

3. За да бъдат в лоша компания. - Не позволявайте на никого да ви дръпне в лоши ситуации. Хвърли тези хора ги веднага. Те не могат да дръпне спусъка, ако не ги поставете в пистолета за ръка. Винаги помнете, да стоят настрана от лоша компания не е избор, това е задължение.

4. Да си нарцистичен егоцентрик. - Животът е пълен с хубави неща и взаимоотношения ще бъде най-добрият надгробен камък. Тези хора, които вдъхновяват и да споделят любовта си ще се помни дълго време, след като те са си отишли. Затова е по-добре да улови тяхното име в сърцата, а не на камък. Това, което правим за себе си, ще отиде заедно с вас, това, което сте направили за другите ще останат в света.

5. Избягвайте възможности за растеж. - Ако искате да знаете за вашето минало, погледнете къде сте сега. Ако искате да се погледне в бъдещето ви погледне, това, което правите в момента. Трябва да се пусне на старото, за да направи път на новото; миналото си отиде и никога няма да се върне. Ако осъзнах, че е време да направи крачка напред, и това ще ви доведе до успех.

6. Откажете се, когато стане твърде трудно - няма да има грешки, няма да има резултат. Дори и ако се окаже, начина, по който искате, не е причина да се откажат и да се откажа. Вярвайте, че можете, и да продължат напред. Всеки, който продължава да се движи напред, стъпка по стъпка в края на краищата ще спечели. Самата Спечели отново и отново и да се премести напред тази важна битка, която ще доведе до победа. Това е процес, състоящ се от малки стъпки, решения и действия, в крайна сметка ще доведе до славното момент на триумф се обади.

7. Опитите за контрол на всяко малко нещо - Животът трябва да се "докосна", а не "задуши". Понякога просто трябва да се отпуснете и се оставя да се отиде по свой собствен начин, без да е постоянно вълнение и контрола. Поемете дълбоко въздух, а когато пръстта сяда отново, ще бъде в състояние да видите гората за дърветата и да направи крачка напред. Вие не можете да знаете със сигурност, че ще бъде, независимо дали в бъдеще по-добре. Всичко в живота върви по собствения си път, независимо от това дали сте го осъзнават или не. За всички чакан в разбирането се нуждае от малко време.

8. Получаване на по-малко от заслужавате. - Бъди достатъчно силен, за да се върви напред, и достатъчно мъдър, за да изчака, което заслужавате. Понякога падаме, но само, за да след това се изкачи още по-високо. Понякога, за да видите по-ясно необходимостта да се мият очите си със сълзи. Не се отказвайте.

9. Endless изчакайте, докато дойде утре. - Проблемът е, че вие ​​постоянно мислите, че ще имате достатъчно време за определена цел. Но един ден се събудите и да осъзнаем, че не е нужно време, за да извърши това, което сте винаги е мечтал. И това е по-добре, че този път повечето от целите са постигнати, или в ръцете си, ще бъде даден списък на извинения, защо не го направи.

10. Да бъдеш мързелив и безизразно. - Мир вам не дължите нищо, че трябва да се даде на света нещо такова. Спрете да мечтаете и да започне да действа. Поемете контрола на живота си. Вие сте важни и са необходими. Глупаво е да седи и да чака някой някъде и да направят нещо за вас. Някой ден - това сега, светът се нуждае да продължите.

Вижте също:

И какво да прави с първата точка, ако реалната мен, без маска, не изразява никакви емоции? Ако студа за всички и просто иска да се бърза да се живее този живот вече? Какво да правим с втората точка, ако ще да се направи по софтуерно инженерство, но не знам дали ще ви хареса да го направя и дали върху мотивацията достатъчно? Ако това, което много обичам да правя, е малко вероятно да ви донесе доход? И ако изобщо се съмнявате, какво ти харесва? Какво става, ако тези добри неща, които ви правят за хората, ще бъде лоша услуга? Ако сте неблагодарни, а това важи и в ущърб на вашия същото? Ако искате да бъде егоист, защото знаете, че животът е един и само и трябва да го живеем така, че да не са включени в немилост? Имам твърде много от тези "ако", но аз мисля, че имам не един.

При много от елементите аз не падна, но има и такива, на това, което заслужава да се обмисли)) ATP за статията, много ще бъде полезно да го прочетете)

posthaven.com Normic блог

интересна колекция! и все още мързелив в моята най-лошото

Точно така, по-специално параграф 3

Антина, Мързелът основно в търсене на себе си. Ако я намеря, мързел е самата изчезва.

Най-лошото от всичко е, мързел, защото чрез нея може да бъде много в живота си, за да се постигне, както и какво да губи.

Понякога е много трудно да се направи разграничение сън от обичайните клишета и очакванията от хората около ...

Благодаря ви много, вашите статии точно като мен нещо, за да се стимулира, един по-добър от другия. Това като цяло е много добре написана. Хората, които не живеят в миналото, прощават наранявания, да се потърси, преведе през живота с усмивка и всичко ще е задължително

Всичко е наред, но не казва как. Каква е технологията инстанция. Съпругът ми почина и аз трябва да се отървете от лошите мисли? Да, и случаи на наследяване не добавят радост. Ще се радвам, но няма начин. макар да хипнотизатор да си запиша час. Не дойде на себе си

Сън - това е, което трябва да се стремим. Но усилията трябва да се направи много. Ако само се говори и не се прави нищо, а след това ще бъде просто колекция от приказките. Така че трябва да запретнем ръкави и да започне да действа ... за предпочитане активната

Писано е красиво и правилно. Животът често се срещам с хора, които казват правилните неща, но не живеят далеч, така ни се казва. Проблемът е, че повечето са съгласни с написаното, но малко хора ще се промени нещо в живота ми. За съжаление, той е бил.

От една страна, прости и, от друга, и не мисля, че вече се е потопил в bytovuhu и всекидневния живот с главата си и си мислиш, че трябва да живеем добре.

Съгласен съм с поста по-долу, списъкът е много по-широк, мисля, че ако хората не се нуждаят не се търси, то просто няма да съжалявате през целия ми живот. Тя често е много мислят с мисълта: "И все пак, бих могъл да го направя." И като цяло мисля, че мързел е най-големият ни враг

Светът около нас не е идеален. всичко в него различни и понякога не разбираемо, когато е налице. Това много години по-късно можем да запомним и да се опитаме да разберем по-различно. Да, това е за нас да честото постижимо. и след това ние започваме да разбираме, че грешки правят, че ако е сега, че сме направили по различен начин. Но уви, той не се върне. Можем да научим само от грешките на другите, но там няма да работи. С четене тази статия мислене, и защото всичко е взето от живота. Но не можете да избегнете тези грешки, докато той не трябва да се направи и след това да не го всички преосмисли себе си.

Основната ми недостатък точка №7. Но не се отказвайте! Благодаря за статията!

Аз съм много добре, иска да стане богат, и започна да играе карти в интернет) В резултат на това сумата, която са загубили около 2 и половина милиона за 2 години и това въпреки факта, че аз не съм милионер, проста операция, и от средния доход в резултат на изходната купчината на дълга на които жена ми не подозира, не ми даде kredity.Odin кредитор съди и по принцип би zhit.Seychas седнат и да размишлявам план за самоубийство, но проклет страшно и изход не виждам tupichok

Хайде, 10 години-десет години могат да съжаляват няма да има никой и нищо ....

Да, особено публичните хора, струва ми се, винаги е маскиран. Опитвайки се да звучи толкова добре, колкото и хората искат да видят, и в действителност в лицето най-близо до тях, често е доста разочарован да видя съвсем друг човек ...

А какво да кажем лошите компании - това е вярно, тъй като приятелят ми казва: Кой доведе, така че вие ​​заслужавате!

Що се отнася до параграф 6 - на пътя от ходене, това е вярно ...

Вече има и такива, които са били извършени за дълго време (

Аз абсолютно съм съгласен с това мнение. "Понякога падаме, но само, за да след това се изкачи още по-високо." Това, което аз трябваше да падне да се издигне още по-високо. Един от тях е лошо, колкото по-високо се изкачвате, толкова по-трудно да паднеш. Но .... грешките на хората да научат по-бързи и по-надеждни, отколкото други.

Свързани статии

Подкрепете проекта - споделете линка, благодаря!