ПредишенСледващото

10 Основни правила за оцеляване - Училище за оцеляване

Затова оцеляване, наречено оцеляване, това е крайно поведение. В случай на контакт с аварийна ситуация трябва да бъде как да се преведат оцеляването на нормален живот възможно най-скоро. Това може да бъде начин за излизане до мястото на живеене или подобрения в дома на човека за дългосрочно пребиваване.

Помислете за една книга за Робинзон Крузо. Първи живота си на острова е чиста борба за оцеляване, а след като той създаде живот - се превръща в борба със самотата и се опитва да стигне до хората.

По този начин, 10 от правилата на оцеляване.

1. Никога не се ядат сурови ХРАНИ

Не си струва риска на храна. Преди нещо за ядене, да готвя или izzharte им импровизиран закуска, обяд или вечеря, а ври вода. В противен случай, има шанс да вземем някои вредна бактерия или пръчка и да се разболеят. И в средата на пустинята в болницата ви никой няма да отнеме.

2. Да се ​​съхранява на сухо в студа

Wet повърхност при ниска температура губи топлина до 20 пъти по-бързо - това се отнася и за човешкото тяло. Ако по някаква причина все още е необходимо, за да получите във водата, отстраняване на дреха, държейки го сух и не нося, все още не пресъхна. За да изсъхне по-бързо, можете да легнете в снега (сняг абсорбира вода), се облича бързо и незабавно да започне пожар.

3. ЗАПОМНЕТЕ "правило на три"

Ако нещата не се натрупват много добре, и възниква въпросът, колко още наляво, не забравяйте "правилото на трите": три минути без въздух, три дни без вода и три седмици без храна.

4. Не забравяйте за TIME

Можете просто да следите на времето. Ако това не бъде направено, мозъкът започва да се шегува със себе си лоши шеги.

5. Да не се яде АКО НЯМАТЕ ВОДА

Колкото повече ядете, толкова повече тялото ви се нуждае от вода. Преди да се яде, се уверете, че все още има вода, в противен случай рискувате да умре от жажда.

6. С изключение на енергия - Дишайте през носа

Вашето тяло се използва много повече енергия, когато издишвате устата. В допълнение, дишане уста, губите много повече влага - и това е теглото си в злато. Така че се опитват да диша през носа.

7. Останете гладни

Яжте колкото трябва да бъде добрата ни форма. Не е необходимо да се запълни корема му, naedites изпълват - така че не само пропиля скъпоценни доставки на храна, но вие ще се чувствате муден.

8. отбелязва своя път

Намерете тихо и спокойно място, където можете да се скриете от слънцето, проникваща до мозъка на костите на вятъра или студено - можеш да се скриеш в сянката на едно дърво или в пещера (за предпочитане необитаем).

10. Опитайте се да изберете на обществено място

Човек - това е въпрос за животно. Не случайно е най-ужасното наказание на човешкото поставяне в строг тъмничен затвор. Опитайте се да получите на обществено място или да намерите най-спътник. Ако са наранени крака си по време на един оцеляване, това може да доведе до смъртта ти.


Още интересни статии:

Как да преживеят зимата в заби колата

- Начини да оцелеят, ако zastrayali в колата през зимата.

Капани и примки с ръцете си

- Как да си направим домашно приготвени капани и примки за играта.

Оцеляване в гората

- И как да оцелее в един гора.

Много полезни съвети. Мисля, че ще бъде полезно за тези, които често прекарва времето в кампаниите!

Ами гледайки назад в какви условия ще трябва да оцелее. Може би най-добрата книга, за да прочетете за това. Смятам, че това все пак ще трябва воля да изведнъж губят сърцето и умират. Е, никога не се знае, там и изведнъж нападнат от зверове, тъй като оцелее - какво от това? И това не е нещо лошо в друга статия за оцеляване по време на войната.

Събрани племенника гъби в гората. Той. както се казва, съм израснал в гората, и аз бях чисто град обитател. Така че, след един час ми показа посоката, в която трябва да се премине към къщата, точно обратното на правилен. Благодарим Ви за съвет относно един sputnika- Загубих до тогава ясно.

Изгубени в гората може всеки човек, но се ottuda- kazhdyy.Ranshe не това преподава в shkole.Seychas оцеляване трябва да разберат науката самостоятелно.

Аз живея в града. но дядо ми чисто селянин и някак си отиде с него в гората на лов.
Аз не знам много. тук и аз го гледах всичко. И признаци, установени. и се изкачи дървета. Беше много интересно

Едно дете през тази година е бил в лагера. Част от промяната е посветена на темата за оцеляване в гората. Имаше един много добър учител с дългогодишен опит туризъм. Детето е оставил много импресии и реален опит. Това е изключително полезно.

О, аз ще вероятно не би оцелял))) би паниката ме хвана ..

Нито една книга не е заместител на практика. Отиди туризъм приятели, влак и усъвършенствате уменията си, както се казва, ако искаш мир, готви за война. Всички мир))

Също така е интересно:

Как да се заколи и касапин дива свиня. Съвети със снимки.

Американската соул навахо африкански.

Как да си намерим гъби Chaga, как да се направи разграничение на дървесината от чага Polypore как да се готвя чага, която третира бреза гъби. Снимки Chaga гъби.


Марширувайки полицейски фенерче


Как да се изострят кухненски нож

Домашна капан или капани

Нож за бормашини

домашно арбалет

Обикновено харпун за подводен лов

Свързани статии

Подкрепете проекта - споделете линка, благодаря!