Всички победители на украинското футболно първенство, sportfayl

Редакционен SportFayla ви кани да си спомня всички победители на украински първенства.

През 25-те игри играе на шампионата на Украйна, само три отбора могат да спечелят този турнир. Това Dynamo Kiev -15 пъти Донецк Miner - 9 пъти и Simferopolskiy Rep - 1 пъти (показани по-долу).

За първи път, "Цирк" е официално посети Канада през 1967. След това и определя първия собственик на първа позиция. На първо място, за да започнете.

Редакционен SportFayla ви кани да се запомни от всички собственици на първенство по футбол на Англия. Футболната асоциация Challenge Cup (Eng.

Много хора погрешно смятат, че в най-бавната писта на шампионата и най-малък риск. В историята на град Монте Карло работи.

Първи стълб Монако Гран При е играна в първата официална кралска състезателния сезон през 1950 г.. Носителят на първо място.

Веднага след като става въпрос за спорта на първия конкурс, така че не забравяйте да не го правят, без да британците. Така че този път, дебют.

Хокей на лед Световно първенство за първи път е играл през 1920 г. в белгийския град Антверпен и е включена в календара. Летни олимпийски игри.

Немски тенисист Александър Зверев, въпреки поражението.

Капитанът на украинския отбор в Купа Дейвис Андрей Медведев.

В последната, окончателната сезон ", специалност" ще играе Рафаел Надал.

Тази вечер в Ню Йорк реши двата финалиста US Open. Trophy.

Швейцарската Роджър Федерер на четвърт-финален етап.

Най-висок ранг Рафаел Надал в четвъртфинала на отваряне.

Рафаел Надал във финалния мач победи Станислас Вавринка и.

След като спечели рано американски Крейг Бейкър (16-1, 12 нокаута), Александър.

Киев "Динамо" не може да се изправи в Швейцария, като по този начин.

Побой в първото "Ел Класико" на новия сезон в Мадрид.

"ПСЖ" за пети пореден път става собственик на Супербоул.

Въпреки факта, че снукър започна да играе през 1870 г., първото световно първенство се играе само половин век по-късно. Изпълнение на първия.

Джон Хигинс уверено победи Kairi Уилсън стана първият полуфиналист на Световното първенство по футбол. Тя изглежда като четирикратен шампион.

Стюарт Бингам уверено победи ветерана Питър Ебдън и става петият член на втория кръг от Световната купа. В мач от двамата собственици.