Начало »Играчите първенство новини» третия ден Играчите първенство: Рони ниско Тръмп, Мърфи - Картър, Хигинс - Дийн

На третия ден на турнира в Ландъндо нас доволен три важни мачове на двойки на снукър. И в трите случая, резултатът е трудно да се предскаже.

трети ден играчите първенство Рони ниско Тръмп Мърфи - Картър, Хигинс - Декански

Джъд Тръмп (снимка: World Snooker)

Али Картър и Шон Мърфи играе ярка, но много нервен. Зрителите видяха две век, 115 и 110, в първите две рамки: 1-1. Играчите продължават да продължи обменът на почивките, става над рамото на бой до рамо, с което резултата до 4-4. Решаващият рамката остава капитана: 5-1.

Дин Дзунхуей (снимка: World Snooker)

Най-драматичното е поражението на Джон Хигинс, който в хода на спечелване на мача (4-0), даде път на Дийн Junhui. Един китайски човек имаше невероятен маратон, което прави паузи от 83, 67, 107 и 59. Това е седмата си победа в последните осем срещи с шотландеца.

Blockbuster четвъртфинал играе Джъд Тръмп и О'Съливан. Въпреки че първият кадър е за ракетите, Ace уверено доминираше в първата част на срещата. Две почивки на 86 и 113 позволяват да настроите 3-1.

Рони О'Съливан (снимка: World Snooker)

След почивката играчите обменят кадри преди Рони свърши великолепна век (109) и да зададете 4-3. Интензивността увеличил, в осмия кадър Тръмп прави почивка от 60 точки. Но О'Съливан е в състояние да се превърне в играта, но вкара 31 точки, не може да намери правилната позиция в последния червено. След почивка Тръмп носи логичен резултат: 5-3.

Джъд Тръмп (на заден план) и Рони О'Съливан (снимка: World Snooker)

Първият полуфиналист сподели:

Ако той е в състояние да направи резултата 4-4, играта може да се купи с различен оттенък и Рони вероятно щеше да се превърне в любимо. Чувствах, че контролира играта. Играх много с ракети и знам, че може да се конкурира с него.

В полуфиналите, Джъд ще се срещне победителя Нийл Робъртсън - Али Картър.