Мордовия "играе наравно с Москва" Спартак "в далеч мач от 25-ия кръг на първенството на Русия - 2 :. 2 беларуски защитник Игор Shitov гости излязъл на терена в стартовия състав и бе заменен в 78-ата минута на мача.
Спартак - Мордовия - 2: 2 Цели: 0: 1 - Samodin (42). 1: 1 - Бокети (48). 2: 1 - Promes (58). 2: 2 - Lutsenko (62).
"Pressball"
Футбол Спартак Мордовия Игор Shitov руския шампионат

CC0 Public Domain
"Спартак" у дома "Mordovii" razochelsya изготвят -2: 2.
Сметка в заседанието на 25-ия кръг на Висшата лига е открита на 42-ата минута. Вкарани футболист Сергей Samodin гости.
Salvatore Boketti получите дори с него в продължение на 49 минути.
Девет минути по-късно, Куинси Promes изпратен в портата "Мордовия" escheodin топка. Въпреки Sarantsev възвърнати в 62-ата минута, благодарение на Евгений Луценко.
"Спартак" с 38 точки е на пети и шести ред в класирането.
"Мордовия" с 18 точки е на предпоследното, 15-то място.

Футболисти Москва "Спартак" за четвърти мач подред не могат да спечелят. Но ако преди това те се противопоставиха на "Зенит", сега в дома мача на червено и бяло не може да се преодолее Саранск "Мордовия", който изпитва голям проблем - играчите забавени заплати, а екипът е в предпоследната място.
Гостите първи откриха резултата в края на първото полувреме Сергей Samodin удара. През втората половина, "Спартак" е бил освободен от желание за промяна на ситуацията и сравнява първата сметка Бокети и след това Promes показва червено и бяло напред.

- Пропуснати две по избор и може да се каже, разхвърлян гол. Трудно беше да се играе, тъй като "Спартак" натиск. В един момент, особено в края на първото полувреме, изглежда, че ние се настанихме на играта. Вероятно, в епизода с пропуснати цели загубил концентрация за части от секундата. Мисля, че се справи с натиска на "Спартак" в края на мача. "
След 25 цикъла на титлата на Русия "Мордовия" се намира на предпоследния, 15 позиция в класирането, като в активен на 18 точки.

Срещата на 25-ия кръг на първенството на Русия завършиха при равенство в Москва - 2: 2
Футболистите на "Спартак" не пречат на победата в мача с "Мордовия". Срещата от 25-ия кръг на руското първенство завърши наравно в Москва - 2: 2, от пресслужбата на руския футбол Висшата лига.
След гола Спартак Салваторе Boketti и Куинси Промес червено и бяло излезе напред в резултата 2: 1. Въпреки това, на 62-та минута нападателят на "Мордовия" Евгений Луценко спаси отбора си от поражение.
"Спартак" серия без победа удължи до четири игри и остана на шесто място в класирането. "Мордовия" в списъка се намира на предпоследното, 15-то място.

Евгени Луценко, домакините отбелязаха голове Салваторе Бокети и Куинси Промес.
МОСКВА 23 април - R-Sport, Анатолий Samohvalov. Москва "Спартак" вързани с Саранск "Мордовия" в мач от 25-ия кръг на руското футболно първенство.
Срещата, която се проведе в "Откриване на Арена" в столицата в събота, завърши с резултат 2: 2.
Рейтинг в 42-та минута откри нападател Саранск екип Сергей Samodin, на "бяло-червените", заяви целта защитник от Салваторе Бокети 49 минути, а в 58-та нападател Куинси Промес да изведе домакините напред, но скоро Форуърд посетители Евгени Луценко възстановено равновесието (62 ).
Мачът започна с точни атаки, "Спартак".

В мача от 25-ия кръг на футболното първенство на Русия Москва "Спартак" в своя стадион "Арена Откриване" обвързан с "Мордовия" от Саранск.
Гостите поведоха в края на първото полувреме, благодарение на гол на Сергей Samodin (42 '), но след почивката Салваторе Бокети (49' изравнени) - 1: 1.
Скоро Куинси Promes (58 ') даде преднина на домакините напред, но почти веднага възвърнати отбор Саранск, след като удари Евгений Луценко (62') - 2: 2.
"Спартак" (38) губи точки в четвъртия мач в ред и в момента е на шесто място в класирането. За да стигнете до този график ще бъде много трудно в зоната на Европейската купа.

Спартак "и" Мордовия "играе наравно в мач от 25-ия кръг на срещата на руския Висшата лига в Москва се проведе на стадиона". Откриване на Арена "и завърши с равенство 2: 2.
През първата половина на "червено-белите" deystovovali много активен, но резултатът не успя. Но гости една от контраатаките си изпълнение. Дмитрий Комбаров позволено Евгений Луценко стреляли вратарят Сергей Pesyakova където Салваторе Бокети пропусна Samodin Сергей Сергей даде удар на пипане за откриване на сметка. С минимален предимство на отбора отиде в почивка.
След 58 минути игра Дмитрий Alenichev отделенията се отзоваха Fell отбраната център "Мордовия".

Последните три мача от играчите на Спартак успяха да пропусне пет мечове от Зенит, две по две от Кубан и Ростов. Ако защитата продължава в този дух, който и отбор Саранск ще има възможност днес да удари портата Ребров.
Показателен припомни Спартак - Мордовия "Спартак": Ребров, Bryzgalov, Putsko, Бокети, Д. Kombarov, Ромул, Promes Попов, Zotov, Melgarejo, Зе Луиш
Ранени: Kutepov
Дисквалификация: Glushakov, Makeev
"Мордовия": Ревишвили, Lomić, Nahushev, Томас Phibel, Shitov, Стеванович, Makhmudov, Mukhametshin, Власов, Dudiev, Луценко