Срещата, която се проведе в "Откриване на Арена" в столицата в събота, завърши с резултат 2: 2.

Рейтинг в 42-та минута откри нападател Саранск екип Сергей Samodin, на "бяло-червените", заяви целта защитник от Салваторе Бокети 49 минути, а в 58-та нападател Куинси Промес да изведе домакините напред, но скоро Форуърд посетители Евгени Луценко възстановено равновесието (62 ).

Мачът започна с точни атаки, "Спартак". Още в първия момент на халфа "червено-белите" Ивелин Попов получи топката от Promes на входа на вратаря, но защитник на "Мордовия" Руслан Nahushev неутрализира заплахата за портата. Три минути по-късно топката валцувани Попов Александър Zotov, въздействието на която беше блокиран, и още две - Promes през което време дойдоха вратарят на гостите Nukri Ревишвили. Той удари над портата и напред домакините Зе Луис.

Но в 42-та минута той вкара "Мордовия". Луценко втурна по крилото, навлезе в наказателното поле, и Samodin връзка прати топката в нетната портата Сергей Pesyakova, който този път бе заменен в стартовия състав Артьом Ребров. И веднага след почивката изравни Бокети, който на първо място се завтече да прегърне, старши треньорът на Дмитрий Alenichev. Скоро Promes се rastoropnee близо до границата от 11 метра в посетителите на наказателното поле и вратаря.

Но след 4 минути от защитниците на "Спартак" загубиха в средата на наказанието Луценко с кон фуражи и нападателят порази вратата свободно Pesyakova главата. 15 минути преди края на мача Samodin близо до гол на главата, в отговор на дълго подаване от Игор Shitov - спаси Pesyakov. След Попов получи жълт картон за симулация в друга санкция. В последния момент, Спартак Лоренцо Melgarejo не е успял да доведе отбора си до победа след отстъпка Зе Луис - предотвратено защитник Томас Томас Phibel.

Спартак дома равенство с Чешката република Мордовия в мача с футбол, футбол, спорт област

Снимка: защитник на ФК "Мордовия" Руслан Nahushev и полузащитник на ФК "Спартак" Ивелин Попов (в средата отляво).