самолет лаборатория на програма модел има за цел да попълни базата на теоретични знания и практически умения, необходими за създаване и изпълнение на сложни инженерни модели (надбягвания, акробатични и Кордоба), инженерни мостри с използването на технически механизми.

Наваксване в секции, ученици и студенти дълбоко научите законите на физиката и механиката, както и провеждане на научни изследвания в областта на аеродинамиката, устойчивост и дълготрайност на самолет, влиза в света на иновациите и изобретение.

Самолет Моделиране лаборатория кани студенти и ученици от 7-годишна възраст.

Спорт - 3 часа седмично.

Такса за обучение е 800 рубли. на месец - до 18 944 рубли. (ДДС 18%) - 18 или повече години.

Резултатите от спортните постижения

13-14 май в п. Kushkul претърпя открити индивидуални и отборни състезания за градски транспорт в Оренбург за моделиране самолети спорт. DYUT Студентската "Прогрес" Андрей Tkachuk взе I и II място в класа F-3-К, в група "състезателите" на.

27-30 май на сцената под егидата на FAI купа и Световното първенство Рейнбоу (Rainbow Cup) за моделиране спорт самолет в клас радиоуправляеми модели на безмоторни самолети хвърлят F3K (р. Голяма област Vyas Пенза.) Андрей Tkachuk зае мястото III в класа F-3-K.

От 16 до 18 май в селото. Kushkul и въз основа на младите техници Дзержински район станция с отворени градски индивидуални и отборни състезания по моделиране самолети спорт. Конкурсът участваха отбори: Siut Оренбург, DYUT "Прогрес", номерът на училище 71. Учениците DYUT "Прогрес" са показали добри резултати в отборното класиране мога да поставя и II се състоя старши и младши групи.

В отделен конкуренция I мястото е взето от: Дмитрий Коновалов в клас F-3B; Khousainov Руслан в клас р / г "БЪРЗО-500" (Pilot) и мелодии в клас Владислав р / "бързо-500" (механичен); Vershadenko Eugene в клас F-2-C (пилот) и настройва Владислав в клас F-2-C (механичен); Андрий Tkachuk в клас F-3-К и R / F-5-В7; Barannik Maxim в клас F-3-А. В отделен конкуренция II място се заема от Андрей Tkachuk в SOMVAT клас R / C.

17-19 май лабораторни моделни спортисти на самолети участваха в екип шампионат отворен човек и първенството на региона Оренбург за моделиране самолети спорт в Orsk. Екип DYUT "Прогрес", като част от Даниел Степанов Сергей Pozyvaylova, Александър Migotina Иван Dubrova, Руслан Khusainov, Виталий Chekurova зае мястото III в отборното класиране в в клас радиоуправляеми модели. В индивидуалното класиране мога да поставя бях взети от Руслан Khusainov, II място - Иван Дубров Даниел Степанов.

Може да се проведе 15-18 украинско-латвийски Световната купа по моделиране на спортния самолет в модели клас F2c мозък. Спортист модел самолет лаборатория Юджийн Vershadenko (майстор на спорта) да поставя.

1, 2-ро място - DYUT на отбора
Позиция 1 - Vershadenko Eugene (модели състезателни мозък F-2-С)
Място 1 - Zaikin Дмитрий (RC модел F-3-J)
Място 1 - настройва Владислав (F-2-С)
Място 1 - неравности Anton (акробатични модел F-2-В)
Място 1 - Khousainov Руслан (модел RC-COMBAT и "Q-500" / "Quick-500" /)
Място 2 - музика Владислав (RC състезателен модел F-3-D1 / 2)
Място 2 - Novosel'tsev Алексей (F-2-С)
2-ро място - Surovtsev Denis (F-2-В)
Място 2 - Khousainov Руслан (F-2-С)

Open-човек конкуренция отбор в Оренбург за моделиране самолети спорт "На крилете на победата"