Същността на играта.

Поло открито площадка използва дължина 274.2 m и 146.2 m ширина.

Polo - същността на играта

Поло-мач chakkerov състои от 4-8, всеки от които е с продължителност 7 минути и разделени от три минути почивка. В средата на мача при условие петминутни почивки. И двата отбора се подреждат по ред на номерата; всяко число съответства на един и същ номер в обратна отбор. Съдия хвърля топката между отборите и играта започва. Играта е спряна, в случай на нарушение на правилата, падането на пони или играчът все едно пони или играч наранявания, боеприпаси щета, загуба на каската или напускане на топката извън границите.

За всеки отбор играе с четирима играчи. Нападатели са първото и второто число; Основната им задача - да вкарват голове. Третата стая - полузащитник, който помага нападател и защитник. Номер три обикновено е най-опитен играч. Номер четири или защитник трябва да се запази защитата на гостите и направи бързи изблици.

Играта използва 4 основни въздействие: Пряко (форхенд, 1, 4) - да подаде топката напред или настрани съотборник; възвръщаемост (бекхенд, 2, 3) - за преминаване на топката назад съотборник; изпод врата (Neckshot, 5, 6) - удари топката под шията на коня; опашка (Tailshot, 7,8) - удари топката назад и отдолу на коня.

По принцип, на играта, водена от две езда арбитър. и в случай на несъгласие между тях последната дума принадлежи на главния съдия. разположен в центъра на осевата линия.

Свободен удар се присъжда от съдията от всяко място на гол-линията до средата на терена, като в същото време, в зависимост от сериозността на нарушението съдията може да разреши или да не се позволи на защитник да бъде на мишена. След всяка цел промяна на екип свършва.

Във всеки играч може да варира в ниво на умение. В тази връзка системата, която се равнява на всички играчи.

Всички играчи - мъже и жени - са оценени на една и съща система. Около две трети от играчите имат класирането по два гола или по-малко. Почти никой не може да се издигне до нивото на три гола. Оценка от пет или повече гола може да бъде получена само от професионалисти. Още от създаването на системата през 1890 г., по-малко от 50 играчи са получили най-много хендикап от 10 гола. В момента има 11 активни играчи с хендикап 10 асистенции за асоциация Polo САЩ.