Играна от пет

Руски отбор победи Латвия, Ройтерс

В първата среща на руския отбор на Световната първенство по хокей победи тима на Латвия с гол за 6: 0. Sovsport.ru определя пет основни причини за успешното изпълнение на руснаците в дебютния мач на световно първенство.

1. Шедьовър от Радулов

Александър Радулов изпълнява хвърля бекхенд на загрявката преди всеки мач. Той прави това, за да вкарват голове, като Латвия. След "празен" най "пет на три" в началото на втория период, първата връзка се завръща на леда и три движения да матира противника. Радулов - в Biryukova - на порта Ковалчук ​​- възвръщаемост на Радулов ... И след това гледат и да се учат как се прави, за да бъде близо Микс Indrašis. С обрат, бекхенд, без да се обръща, Радулов вкара шайбата в ъгъла!

2. Три защитници гола

Целта Радулов успокои. Не защото третия гол беше присъдата от латвийците - Съмнявам се, победата не е била и преди, но тъй като той вкара един, до които е трябвало да. Започнете стана нещо странно. първата шайба на Русия в турнира дойде от четвърто ниво - от защитник Biryukova. Тогава е имало само седем минути най-много, когато нашите лидери, извършени шайбата над групата, като на всяка друга право на упражняване - в резултат не вкара един. Но това отново се оказа четвъртата линия и целта. И отново от защитник - Медведев. Oboronsky хеттрик доведе Ryasensky. Защитници на играта спечелени "петте": три гола, пет точки за изпълнение и никой не пропусна шайбата.

3. 15 спасявания Bryzgalov

Ние събрахме пет и Bryzgalov - "бедняк" в края на краищата. В този сезон на "Филаделфия" този празник е само веднъж. Това е най-лесно да Bryzgalov игра на сезона. 15 изстрела - за вратар на НХЛ е работата по половин час игра. Имаше толкова много за целия мач. От тях опасно - три или четири. Но за най-Bryzgalov започне дори със суха игра - това е много важно.

4. "Kick" Радулов

Нашите лидери Радулов и Ковалчук ​​отбеляза гол - това беше добро. Но за да получите индивидуални цели. Hitryuschy хвърли от неудобно от Радулов, мощен залп от ръцете на Ковалчук. Добро и Loktionov. Подпомага, числото "2", положителна корелация спечелиха лицето компромиси - дебют в националния отбор приспаднато. Но като едно цяло, и трите са могли да играе по-добре. Значително момент. През първия период, а Ковалчук ​​Loktionov пускане в действие на две в едно, Радулов бе малко зад и да Loktionov не му пречи да се откажат, той бутна пръчката напред. Напомни за това реле в шорттрека. Само ако има изрично даде партньор ускорение в хокей това предполага, несъответствия и действия.