ПредишенСледващото

Verichev Григори

Роден през 1957 г. в Kungur. През 1969 г. заедно със семейството си се премества в Свердловск и започва да изучава по самбо. Говорих в състезания на регионално ниво, през 1974 г. той се премества в джудото и се премества в Челябинск до известния треньор на HM Юсупов. Още през 1978 г. той става шампион на СССР и европейски шампион в отбора.

В тази система, в първия кръг например боец ​​"А" печели боец ​​"Б", и боец ​​"Б" борец "G". Във втория кръг там спечели "А" и "Б" и "А" печели битката. В този случай, "G" (губещ губещ) се елиминира от турнира, както и "Б" (губещ спечелване) отговаря с "В" в така наречената борба и я утешително като губещ се елиминира от турнира. Ако борец "А" продължава да спечели борбата, а след това го премести в последния етап и "В", който печели най-губещите "А" боец ​​в боевете утехата. Ако "А" губи и "Б" се елиминира от турнира. Ако "А" отива на финала, а след това "Б" ще участва в битката за третото място с загубеняк борец "А" на полуфиналите. Това елиминира възможността, че в първите битки на най-силните бойци са се оттеглили.

В битките Грегъри Verichev достигна до полуфиналите, където губи Хенри Shtoru (ГДР). В битката за третото място спечели от Стивън Джордж Tenadze Dubovzhski (Унгария) [1]

Corona приемане Gregory Vericheva разгледана предните измита (хара Tsurikomi ASI) [2]

Според някои съобщения, Грегъри Verichev има уникален рекорд: или с един старт в спортната си кариера, боецът не се върна без медал. [3]. Според други в кариерата си Verichev Грегъри участва в турнири 187, имаше повече от 800 двубоя и спечели 161 медала в различни вероизповедания. [2]

Vericheva нарече децата и младежта Спортно училище на олимпийския резерв в Челябинск. В памет на борец годишно Vsebolgarsky турнир между юноши. [

Подкрепете проекта - споделете линка, благодаря!