Не, не, не. Какво искаш да кажеш? Големият футбол се признава само "чисто" време? Това не е по футзал или футбол на закрито. Когато топката е вън от играта, в кулоарите например, или играчът се подпомага, борейки се в нормален режим - един таймер не спира. Така че няма нужда да заблудят хората, че футболът е уж "чисто" време.

Сега към самия въпрос. Футбол игра динамичен, и така (относително) дълго време. Това не е за период от 4 до 10 минути в баскетбол и 45 минути за двете половини (+ понякога допълнителен период от 15 минути). "Pure" време тук просто не е нужно - играта спира е сравнително рядко, а когато времето е изтеглен, а след това просто да отмени няколко минути от края на всяко шестмесечие. От научна гледна точка не мога точно формулират и да го обясня, но мога да ви уверя, че "чисто" време във футбола, това не е необходимо - това е само развалят играта.

модератор избра най-добрият отговор

Във футбола, защо тогава обикновено се страхуват да експериментират. По мое мнение, че е време да влезе в реално време на мач Besch добавени минути. Ако даден играч падна на терена в края на мача (или преструва не преструва), в този случай, спрете sekundrmer и лежеше на терена най-малко един час (от време на мача и не трябва да се намали). Също така, много отбори се губи време, докато вратарят донесе топката в игра (особено пристрастяваща игра да се запази напълно удовлетворени от екипа). Той също така спира мача и нека най-малко един час въвежда топката в игра. Във футбола, е необходимо да се справят с симулация, а мъжете спорт промяна в един клоунадата. Виж отвратително, когато един възрастен човек пада от лек сблъсък с друг играч. Ако не искате igratv футбол, а след това не си играят.

Такива като хокей и баскетбол, нали? Е, може би в тези спортове не е там като malingerers, като във футбола. Всичко, което знаем някои играчи като за "лъжа", за да се изтеглят по времето, когато законопроектът е приемлива за тима си. Тези "сплъстяване" трябва да бъдат компенсирани. Плюс още интриги. Ето ти отбор губи, чака 90-ата минута, а ти осъзнаваш, че всички uzhu. И съдията добавя 3-4 минути и все още имате надежда. Особено много случаи, когато резултатът от мача, само за да се прекъсне, за да това допълнително време.

Има един интересен въпрос? Попитай го на нашата общност, ние със сигурност намерите отговора!

Споделете своите знания и опит, да печелят награди и репутация, да намерят нови и интересни приятели!

Попитайте интересни въпроси, нека качествените отговорите и да печелят пари. Още ..