ПредишенСледващото

Толкова много въпрос как да се сложи на под в колата, където персоналът GU без договорени резултати, а аз не искам да. Освен това, колата е в гаранция.
Аз съм лесно да се справят с него, а дори и ако трябва да излезем всички лесно скрити от дилъра.

Нека да започнем. От беше създадена моя 2108 мистерия. И аз реших да я потопите в Aveo.
За решаването на проблема ни, има такова нещо като ниво на линеен трансдюсер сигнал, им е много, но съвета веднага, не приемайте шлаката за 300 рубли.
Това устройство прави обратна сила, отколкото го прави от усиления сигнал линия, която ние след това да служи за усилвател.
Избрах Kicx HL 370, на друго предимство на това устройство включва наличието на контролен сигнал за превключване на усилвателя - все още не бях дръпнете тел, например запалка.

1. захранващ проводник.
най-трудно е да го плъзнете през щита на двигателя. Аз отдавна се опита да прокара го близо до главния електропроводната система, но тя не го направи. Направих малък офис нож nadrezik дъвка около снопа и насилствено избута през тела в отделението на двигателя.
Освен това, в рамките на спретнат го извлякоха от звеното монтаж с тяга под прага, че не трябва да се стреля, просто постепенно натискане на телта в горното каре, повдигнете ръба на прага - мястото е пълен.
Всичко, което трябваше да го свалиш стълб и задната врата.
Стойка - вземете пръстите си над горния ръб и силен, но не драстично отбий, клипове скача - те са за многократна употреба, както и задната врата.
След това внимателно да проправят захранващия кабел, той се изплъзва под седалката директно в багажника и готово - плюс имаме.
2. Тегло.
Там трябва да бъде мъдър, не в багажника е мястото, където равенството на тел.
3. Сигналът от високоговорителя.
Премахване на скарата - виждаме конектора за окабеляване до идването на задната врата. Нарежете далеч кърпата. Има 2 жици, усукани заедно - това е само на колоната.
Аз съм с помощта на специални скоби, свързани към нея кабели за високоговорители, които след това също толкова внимателно заби в багажника.
След това, ние се изолират и да се постави цялата пластмасата на място.
С едната страна минус синьо плюс бяло и друга синьо-черен плюс и минус зелено.

Най-трудната част отзад.

Сега имаме в багажника жицата - теглото и плюс две жици до всеки високоговорител.

Той остави всичко заедно.

ALL
Какво не е ясно питам - ще отговоря на всички.
Някой оборудване LT - всичко се прави по същия начин, въпреки че на гърба и няма говорител, но за тях има окабеляване.
Вземи сигнал от предните колони не може да бъде, защото в предния ляв сигнал канал от индикатора, парктроник. Вие искате да чуете мигача в Sabe?
Послепис Sabe сглобена допълнителен предпазител под капака също.

Подкрепете проекта - споделете линка, благодаря!