ПредишенСледващото

Московчани рехабилитирани до феновете за играта на последния кръг

Спартак Москва - - - Рубин - 2 1 онлайн - излъчване на централния мач от 17 кръг на Висшата лига - спорт, футбол

Снимка: Евгений Семьонов

- По този начин, Москва "Спартак" вкара три точки в този мач. И сега в навечерието на най-близкия преследвач, което означава, че "Зенит", на пет точки. И най-вероятно може да се каже, че червено и бяло реабилитиран за своите фенове за поражението в Самара на местните "Криле на руснаците." Между другото, аз трябва да кажа, че те самите не могат да загубят Samartsev Краснодар местен клуб. И това е - една и съща постигането. Но "Спартак" поздравяваме с отлични перспективи в идващата пролет. Това - на главен фаворит шампионата.

- И все пак! Тази невероятна игра е приключила. Като български шампионат тази година. Но не и този сезон

90 + 5 'Подаване друг, а краищата на топката произвежда в борбата срещу Zhonatasom. В крайна сметка, Ryzhikov почти удари топката, но вместо това на сферата е на колегата си. Артьом боли, и Сергей, извини се и се затича обратно.

90 + 4 'Какво става! Вратари впрегне! Ryzhikov влезе в наказателното поле на ъгъл. Но топката не дойде на себе си. Но в сферата отлетя в подножието Ян М'Вила. В резултат на това французинът е мощен, не по-лошо от Glushakov, натоварени от разстояние под гредата. Но тук Ребров показа чудеса на реакцията, избивайки топката от корнер!

90 'Пет минути се добавят към мача. И тогава Казан бяха два пъти близо до отбелязване на гол. Първо, няколко играчи на гостите, изведнъж стават топката в наказанието на "Спартак", объркан и не може да пробие. Въпреки Девич снаряд вдигна, се премества в левия край на полето и подаде на марка на 11-метров, но защитата на хвърлена зад ъгъла. Подаване Корнер и топката падна на Samu Гарсия, който веднага се опита да "parashyutikom" хвърли топката за яката Ребров. но черупката малко встрани от вратата на поста проведе. Въпреки, че Артьом, всичко изглежда да е в контрола.

89 'Melgarejo отново привлича вниманието. Той получи топката от Zobnina по дясното крило и се премества в центъра и стреля отляво, но твърде висока.

88 'Melgarejo сега се пръкват с топката до портите на гостите, но твърде притисна към левия ръб на наказанието и неговата топка в различни домейни Ryzhikov провали.

86 "спартакистите предпочитане в защитата. Но за щастие, докато държите гърба на яростната атака на посетителите.

84 "Друг опасен момент в порта Ребров. Хранене правото посока и Zhonatas главата изстрел мина встрани от вратата.

83 'Последният смяната на собствениците. Артьом Тимофеев заменя Ивелин Попов. В Казан е дошъл да спаси положението в областта Марко Девич. Мориц Bauer той заменя.

81 "И още един" жълт картон ". Попов го.

79 'Melgarejo поевтиня спрямо защитника в наказателното поле. Съдията не даде дузпа. На повторението ясно е, че съдията е може би греша. Парагвайски удари в крака.

76 'Е, каква е тази игра? Promes освободен от левите домакини крило. Но той загуби топката там. Накрая аз се опитах далеч от Zambrano, но ударът на краката. Перуански срина като повали. В резултат на това на съдията беше непреклонен. Втори жълт и червен холандец. Съставите са сега команди. И шансовете също?

74 'GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Glushakov! Как да играете есен човек! Поставя и поставя снимка на далечни разстояния. Така че този път ралито следващия стандарт на вратата, "Рубин" завърши с отстъпка директно към защитника Денис. И Glushakov удари във връзка с 25 метра на рикошет, а куршумът излетя към десния ъгъл на вратата Ryzhikov. Извън себе си от ярост вратарят на посетителите.

73 "и излезе на терена в Казан Виталий Устинов. Той бе заменен от Магомед Оздоев.

71 "Това е! Много твърда днес срещу Nabiullin Zobnina по крилата. След кратко боричкане с участието на играчи от двата отбора, в резултат unyal страст щепсела, а след това показан втори жълт Набиулина. И това бе последвано от червено. "Ruby" е в малцинство.

69 "се опитва да създаде друго време Спартак, но изгубиха топката. В една контраатака Казан спечели дузпа. Zobnin почука Zhonatasa. Жълт Роман.

66 'Promes подадени дузпа, защитниците на топка почука с изваждането от кутията. Glushakov веднага зарежда от разстояние, като се опитва да повтори този трик мач с "Амкар", но този път куршумът прелетя над гредата.

65 'Отново Спартак почти липсваха "Рубин" играчи в наказателното поле, но Ozdoev заплетени в една топка. В отговор на атаката Попов бяга от Tsaktasha. В резултат на това Хърватинът трябваше да намалят българина на поляната. Жълт него.

64 "и сега заменени в Казан. Дойде Samu Гарсия. Рубен Rochina е отишъл.

62 "Но със задачата не е наред в" Спартак ". Аз трябваше да го замени Карере след сблъсък с горчица. Маурисио дойде на негово място. А по-рано Melgarejo заменя Зуева. Сега парагвайски да играе в центъра на атаката, и ще Promes вътрешна. Най-вероятно.

61 'Така че почти вече вкара Спартак. Подаване Promes от десен ъгъл и Попов, ръководител хвърли топката към целта, където тя е готова да преведе в Таско решетка, но Ryzhikov като лъв се хвърли към корпуса и не позволява на собствениците да излезе. Травма в крайна сметка получи вратаря на гостите, но изглежда, че всичко е наред с него.

60 'Е, сега, и "Спартак" е създал почти опасен момент. Подаване на друго право към гостите и Zobnin, да стигнат до там снаряд, обърна с лице към вратата и стреля. Въпреки това, аз го имаше там, за да покрие Замбрано.

54 "Това, което се случва в защитата" Спартак "? В следващия миг разрушен "Ruby". Zhonatas изведнъж получи топката в наказанието на "Спартак" се опита да пробие наведнъж, но от защитник. Но той не загуби легионер му Казан и хвърли топката над Ребров. Вярно е, че щастието на московчани, а куршумът прелетя през портата. Но Карере трябва нещо да се направи с бяло-червените защита. В противен случай то ще бъде лошо.

52 "И след това гостите имаха възможност да вкарат отново. Corner отляво и играч гостите, докато сам отляво ъгъл на вратаря на сантиметри от гредата Ребров! Тя Zhemaletdinov пропуснали.

52 'И сега нямаше изведнъж провал в защитата на домакините по дясното крило. В резултат на това Zhonatas отишли ​​от Таско, станали в близост до десния край на наказателното поле и стреля. Топката лети към плейъра, "Ruby онлайн вратаря, но Kutepov в крака на есен трябваше да се движи топката над вратата и не му даде достъп до Казан. Но той може да изпрати топката в мрежата в момента, Иля. Лъки за Спартак.

50 'Казан спечели дузпа. Feed, но защитата на "Спартак" уверено играе на прихващане.

47 "И това е само собствениците не идват напред. Хранене правото на Eshchenko и Promes глава срещу успя да порази до лявата зъбни прегледи порта

46 "И отиде. Второто полувреме започна с нас.

- Какво весело приключва нашата игра. В началото изглеждаше, че времето няма да позволи на съперник да покажат всичките си качества. Казан бяха решили да играят на отбраната, и почти не се атакува, а атаката на собствениците не получават. Въпреки това, има чувството, че генетичната памет в Казан е имал ефект. Липса на моменти гостите открита сметката след изготвянето стандарт. Все пак, това пришпори само Спартак, най-накрая, на много активен отпред. В резултат на това Promes съсипа момента, а след това премина Zambrano и изравни. Надяваме се, че през втората половина ще бъде още по-забавно.

45 + 1 "и по този начин се стигна до заключението, през първата половина на срещата.

45 'Куинси просто герой последните минути на първото полувреме. Сега той получи жълт картон за труден сблъсък с лодкари. И дори преди разреза на устните си Тарас афера приключила.

43 'GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Promes! И колко забавно игра отидохме след вратата! Центриране отдясно към гостите. Promes вече изглежда е пред Zambrano, но хлъзгава днес на поляната на стадион Спартак, перуански и просто си тръгна, оставяйки един пред вратаря Куинси. Такива моменти могат холандец прецакаш два пъти подред. В резултат на това той удари левите "девет" портите на гостите. Draw!

39 "И след това собствениците могат да получат дори! Promes оставен сам и счупи. Тя ще изглежда, че след като спре да бие холандец, целта е неизбежна, но Ryzhikov по чудо успя да удари топката през есента на портата!

38 'GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! "Ruby" отбеляза. Казан играе стандартната ляво. Болки в гърба и Zhonatas превозваше от дузпа Ребров топката в близост до ъгъла на вратата му - 1: 0.

34 'и още спорни засада съдии, записани в "Спартак". И доставка на всички Домакините са в ръцете на Ryzhikov. Всички, докато безуспешно за червени и бели гънките.

32 'Но сега елегантно съчетава Спартак, но много упорити играчи се събраха в защитата на "Ruby". Нито Zuev нито Promes удар не даде резултат. Но те са в кутията.

30 'Е, това е малко на Казан домакини притиснати до портите си, но и да отвърне на удара, не е достигнат. Твърде melchat гости.

27 'И атаката разрушен "Спартак" отново. Фернандо изведени Promes на вратата, но съдията отново подсвирна засада. Изглежда доста спорно решение на съдийската комисия.

26 "и сега, може би, първият наистина опасен момент в мача. Емисия от дузпа, а Kutepov скок удари главата си в близост до дясната греда.

23 "И тук Promes втурнаха на топката в наказателното поле," Рубин "в ляво и удари дъното, но топката се покрива Бауер.

22 'Makeev не като пасивни партньори в атаката. В крайна сметка, той реши стреля от дистанция, но ударът му с десния гърба покрити.

20 'Много спокойна е играта. Това е може би една зимна футбол в България. Грешен много отбори.

16 'Казан още малко активност преди шоуто. И дори ако те имат нещо и се оказва, че те губят топката, а не да се налага да се създаде един момент.

14 "И още един опит да се Promes дълго мине напред, обаче, и този път холандецът да топката нямаше време.

12 "О, колко нещастен днес домакини. Ран до тезгяха и Promes Zuev. след това Попов даде пас на игрището, Александър, и това ще бъде един по един. Вместо това, топката се удари в петата Zuev и атаката разрушен.

10 'Казан загуби топката при нападението, и "Спартак" веднага се затича напред. Glushakov даде пас напред към Promes наказателните гости, но Ryzhikov имаше топката по-бързо.

8 'Времето днес е, меко казано, не е много футбол. През целия ден в Москва снежна виелица. Затова отбора играе червена топка. Въпреки това, на поляната почти никакъв сняг.

7 "Бил Promes от пряк свободен удар, но удари в лицето golldandets Замбрано. Перуански паднал като повали и съдията спря играта.

6 'В "Спартак" в атаката на сайта на центъра напред играе Promes днес. В същото време, Попов получи топката и нахлу в наказателното поле, но той е бил бутнат в наказателното поле от десния бек на линията. Свободен удар. Той получи жълт картон Nabiullin. Михаил щепсела от Нижни Новгород ясно да разберат ситуацията.

3 'на разстояние бухалката започнаха двата отбора. Първо Zuev почистване от левия фланг, но Bauer удари топката в корнер, което собствениците на вратата. В отговор на играч на гостите почти изтича един на един, а два централен защитник успя да се справи с него.

1 "и в началото на мача. Преди това символично докосна топката имаме точно световноизвестната гросмайстор Сергей Карякин.

- Отбори излизат на терена. Малко повече и започва да играе.

- Тук припомни днес.

"Спартак": Ребров, Eshchenko, Таско, Kutepov, Makeev, Фернандо, Glushakov, Zobnin, Zuev, Promes Попов.

"Ruby": Ryzhikov, Nabiullin, Burlak, Zambrano, Bauer Tsaktash, M'Vila, Zhemaletdinov, Ozdoev, Rochin, Zhonatas.

- Добър вечер, дами и футболни фенове. Добре дошли в центъра на мача от 17-ти кръг на българското първенство. Това е последният мач деня на вътрешния шампионат тази година. Следваща ще бъде почивка, а защото има смисъл за екипи, за да дадат всичко в пълна степен.

След изненадващото провала на червено и бяло в Самара, те ще се опитат да се реабилитира пред феновете си и отидете на зимната пауза води уверено. Въпреки това, той трябва да се прекъсне съпротивлението на който е получил по време на клуба Казан.

Гостите все още не показват футбол стил "Ruby" шампионат ера. Въпреки това, много малко хора могат да се похвалят, че вече с клуб игра Казан разви лесно за него.

Като част от двата отбора са травмирани. В "Спартак" не Дмитрий Kombarov, Салваторе Бокети и Зе Луиш. В Казан няма да можем да се измъкнем Олег Кузмин Денис Tkachuk и Максим Kanunnikov.