Крайният резултат - 3: 5

Руски отбор загуби от САЩ в Световната купа 2017 Хокей на лед онлайн излъчване - спорт, хокей

ВСИЧКО! Руския национален отбор, за съжаление, губи САЩ национален отбор с гол за 3: 5, и е на второ място в групата. Перални ние хвърляха Белов и Гусев - два пъти. Надяваме се, че тази загуба ще бъде от полза на нашите деца, за да плейофите те са такива прекъсвания в запалването не са разрешени, и за предпочитане по-малко отстранени.

И на всичко това ние ви благодаря последвано мача с нас и ще се видим скоро!

20` Уви, САЩ вкара в празна мрежа. Брок Нелсън го е направил. 3: 5.

20` Empty нетна нашия екип.

19` изчакване отнема Олег Znarok.

17` руснаци започват да тихо засили темпото, че е време да си възстановят.

16` пълната сила Русия.

15` PANARIIIIIIIIIIIIIIN. Той взе шайбата, завтече един на един с вратаря, но Хауърд не победи!

14` Още един премахване. Отново Кузнецов.

14` Тя бързо осъзнават, повечето американци. Пренесена шайбата на "Пени", а след това Лий гордо изпрати шайбата в ъгъла - 3: 4 в тяхна полза.

13` Премахване Кузнецова.

12` Андронов беше успял да се откажат напред от защитник в борбата, но Хауърд бе внимателен.

11 'Мърфи нахален отново на леда, но не е отстранен.

9` пълната сила на САЩ.

8` Мощен кликнете Орлова - бум!

6` Премахване американците! Лий глобени.

6` Provorov целуна по синята линия - Хауърд записано шайба!

4` Вече американската традиция по-трудно да изглежда в началото на парчето на играта.

1` започна Третият период, да вървим!

Break! Siren звучи, на срещата - 3: 3. Много силен мач, с много голове за всеки вкус! Но предимството на наша страна ще трябва да се отстрани грешката. Ние хвърли Белов и Гусев, САЩ - и да се Ларкин Хейс.

Най-интересното - в предната част! Бъдете на 15 минути и след това се върнете към местата си!

В последната минута 20` втория период.

19` Какво ще правиш! Изгубени шайбата в собствената си зона, непосредствено до трансфер "стотинка", където Хейс беше самотен, и прати кръг на правилното място - 3: 3.

17` Тя ще звучи странно, но се затича към тезгяха, Shipachev известната повдигна шайбата, хвърлят защитник пръчка и се разточва Никита Гусев Gathering го прати топката в мрежата - 3: 2!

15` Мърфи получи двуминутно наказание! Добър шанс за нашето завръщане всичко на мястото си!

14` Това е срам, сега, с пълно предимство, пропуснете. Не можа да се измъкне от зоната, шайбата хванат Дилън Ларкин, който хвърли четка точно в "девет" - 2: 2.

13` aaaaaaaaa! Дърводелци с летален изход не се появи на вратата!

11 'САЩ припомни накратко атаката, но ние ще се справим бързо спря. Тук няма нищо.

9` Андронов - добре, красив! Той се бореше за друга порта, кара американците от шайбата и даде бонбони-пас на синята линия, където Белов кликнали, така че малко нетна не е нарушил! 2: 1!

8` Така че, сър, се радвам, най-малко, че Русия е започнала в атака и опасно.

7` Regents кликнали добре - shtangaaaaaaaa!

5` затича към щанда на нашите момчета, две в едно, Белов реши да се хвърли - Хауърд парира!

3` Кузнецов избяга един на един с вратаря, но и успя да нокаутира в последния момент от нашата стик напред. Не е ли нарушение на правилата.

2` работи зле ние изтриете. Друг удар - Василевски отрази, но на "Пени" е готова да убие Кевин Хейс, който е изпратил шайбата в празен ъгъл. 1: 1.

1` Вторият период - състезава!

Break! Най-трудният период за руския отбор, почти винаги се защитава, но се провежда с гол за 1: 0! Гусев накаже САЩ за една грешка. Необходимо е да си поеме дъх и да анализираме всички грешки, които са били по някакъв начин по-тих.

Бъдете на 15 минути и след това се върнете към местата си!

20` Да, дявол да го вземе. Kucherov изтрит.

19` пълната сила Русия!

19` Атаката позиционен поставя американци, но защитата внимателно.

17` и половина минути преди края, за да издържат на нашите момчета са в малцинство.

15` И ние в същото време. Дърводелци премахнати. Четири (!) Минути.

14` И тогава отстраняването на САЩ! Точно на време!

14` провал на американската отбрана, Никита Гусев взе шайбата, отпрашил на среща с Хауърд, не съм станал много по-близо с дузпа и падна точно в мрежата - 1: 0, въпреки всичко върви напред!

10` Ние проведе втора поредна малцинство.

9` Василевски прилепи шайбата, а след това защитниците я изхвърлиха на зоната! Opasnooooo!

8` Друг заличаване в Русия. Kucherov погрешно.

7` протегна Znarka отделения, а сега е време да се отговори!

5` Горещо е на наша "стотинка", но са отблъснати!

5` зъб получи двуминутно наказание. О, съжалявам.

5` Panarin добро хвърли в контраатака - пазителят успя да отбие!

4` Най-висок ръст в първия мач и въпреки че е за предпочитане да се търси фонови САЩ играчи.

3` активно американците започнаха, ние сме два пъти хвърлен - Василевски на място.

1 'Мачът започна, да вървим!

0 за Традиционно, като се започне от стартовия състав на Русия:

Вратар: Vasilevskii (Сорокин);

Gavrikov - Kiselevich Телегина - Андронов - Дърводелец;

Antipin - Белов, Dadonov - Вадим Shipachyov - Гусев;

Provorov, Panarin - Стюарди - Kucherov, Tkachev;

Зъб - Орлов, Barabanov - Кузнецов - Валери Nichushkin.

Руски отбор в груповата фаза е 100 на сто. Никой друг отбор не може да устои на натиска на отделенията Олег Znarka и само Швеция doterpela на дузпи. Останалите конкуренти обикновено са смачкани, а вчера руснаците победиха Латвия в класа с резултат 5: 0.

САЩ започнаха турнира неочаквано губи шампионски Домакините световни - Германия. Но след това, звездите знаме се взеха в ръце и вкара пет поредни победи, а сега са готови да се конкурират с Русия за първото място в групата, което ще зависи от това кой и който ще играе в плейофите.

Последните два мача между тези отбори в Световната купа завърши с поражение на американския отбор, така че те със сигурност ще бъдат много мотивирани в навечерието на следващото заседание. Плюс това, не забравяйте, че по-малко от един ден ще се проведе между игри на националния ни отбор. Ще момчетата Znarka възстановят?

Отговори на тези и много други въпроси, които ще знаят най-скоро време, "MK" ще започнат директно онлайн излъчване на мача точно в 17:15 Московско време!