Играта беше на три резултати Снимка: Рамил Гали

Мачът с "Спартак" на "Ruby" е от решаващо значение. След не много добро начало отделения Хави Гарсия беше необходимо, за да спечели. Уверете се, че не е лесно. Въпреки всички проблеми, "Спартак", московчани са един от лидерите на българския шампионат. и историята на лични срещи напоследък не са в полза на "Рубин". 0: преди 4 от две години в Централния стадион на феновете Казан все още не мога да забравя.

ДОБРЕ ДОШЛИ В червено и бяло BUS

сектор фен на "Спартак" е почти запълнен. Да не забравяме и феновете Спартак и звучни банери, които призоваха за управление на столичния клуб да мисли отново и да се коригира ситуацията в отбора.

Банери феновете на "Спартак" е красноречив Снимка: Рамил Гали

Нищо чудно, че ребрата БАР целувки

Мачът започна бързо. "Ruby" Може вече да вкара в първите секунди. Zhonatas преносната отрязани в центъра на защитата на гостите и всички и доведе Kanunnikova сам с Ребров, но московчани записани пръчка. Тук веднага напомни на традиционния ритуал Ребров, целувайки върха на бара, преди всеки мач. Не напразно, се оказва, целувки.

В следващите десет минути Казан продължиха да атакуват. Но московчани постепенно изравниха играта и моменти започват да изникват пред портата Ryzhikov. След един от навесите Kombarova вратар на "Рубин" играе слабо на изхода и само двама играчи московчани за откриване на сметка, но този път късметлиите гражданите на Казан.

Играта беше равен Снимка: Рамил Гали

Но в 21-та минута, "Рубин" не е късмет. Promes по крилата почеса правото на топка в Казан няколко играчи и те накара насочена към линията за предаване на наказанието Попов. Българската счупи митинга по някаква невероятна траектория. Топката прелетя над вратата от Ryzhikov и полетя в мрежата. 0: 1.

Казан за известно време се опитва да се възстанови и постепенно се възползва от инициативата. От минута до 35 минути на терена, "Рубин" напълно се премества в играта на половината от поле московчани. Целта, както се казва, е пивоварната.

Ивелин Попов отпразнува гол през първото кандидатира за Масимо Карера Снимка: Рамил Гали

И узряло, но в добавеното време на първата половина. Бауер гладко окачени в наказателното поле, където Марко Девич спечели борбата със защитниците и глава центриране от корнер в близост до ъгъла. 1: 1.

Марко Девич вкара за трети път, "Спартак" Снимка: Рамил Гали

Игра с трима РЕЗУЛТАТИ

Второто полувреме започна по-активни московчани. Eshchenko Kombarov и редовно натоварени на топката в наказателното поле на Казан, но наистина опасните моменти не е достигната. С течение на времето и това стана ясно, че най-накрая на играта е на трите резултата.

Точки. В "Спартак" два пъти, може да се различава Бокети. На първо място, след като стандартът е ударил главата си, а след това е бил на мястото на атаката, но ударът му мина встрани от вратата. Изпуснах добри шансове да замени Зе Луис, който, вместо да даде топката на безплатните Promes, които са избягали на среща с горчица. Forward "Спартак" отиде, той и съсипа момента. В "Ruby" добър момент беше Самуил Гарсия, но си форхенд Ребров. Резултати - 1: 1. Draw, който не работи за двата отбора. "Ruby" никога не е бил в състояние да спечели първата победа, а "Спартак" пропусна възможността да води еднолично в класирането.

Играта с "Спартак" е дебют за Алекс Сонг Снимка: Рамил Гали

Треньорът е доволен от играта

- Доволен от това как момчетата играят и интензивност игра. Ние трябва да се подобри в моменти притежание на топката и без топка. Трябва да се научим да не се отпуснете в най-важните моменти от играта, например, в този момент, когато имаме цел. Аз вярвам, че един добър резултат, "Рубин" е добър отбор, радвам се, момчетата стояха на терена - впечатления, действащи старши треньор на "Спартак" Масимо Карера.

виж също

Александър Кержаков в пътуване-реалност "телевизионна игра" се е разпространявал футболен отбор в региона Рязан

В първия брой на новото шоу ще се ръководи екипа, "Spotlight"

Овечкин в столицата на страната, е създал "отбора на Путин"

По-рано президентът на България подкрепи играчите и сега хокей

Футболисти от Комсомолск на Амур, за да залагат срещу собствения си отбор

Скандалът избухна около "промяна" на ФК, играчи, които "изсипва" игри за пари

Розенборг - Зенит: Александър Кокорин спаси Петроград от поражението, което позволява да грабне наравно 1: 1

Но първият гол в мача, "синьо-бяло-сините" вкара Дейн Никлас Bendnter от дузпа

Френски футболист бе отстранен преди началото на мача за това, което се разсмърди ритна в главата

Адвокат: "Дисквалификация на автомобили и Белова нарушават Олимпийската харта"

Локомотив - Шериф: московчани сензационно загубиха в своята област в Cherkizovo молдовци 1: 2

В хода на срещата Юри Семин клуб загубил вратар и лидерство води

"Сега отивам да се затопли ще те победи.!": Журналистът от "Комсомолская правда" научили основите с основна киокушин българския национален треньор на отбора

В навечерието на Световното първенство по футбол, което ще се проведе в Екатеринбург за първи път, ние говорихме с Сенсей карате Урал, в същото време да посетите най-доброто от най-доброто обучение

Николай Круглов - причините за отвод на скиорите: "Просто драскотини по тръби Карл".

Нижни Новгород биатлонистка подкрепена автомобили и Белов, които избират медалите на МОК

Отивате армия през Алпите

Футболисти ЦСКА Москва след разгрома на "Базел" в Москва (0: 2) вторник неочаквано победи швейцареца в техния стадион (2: 1)