Купър играе като

Rubin срещу Спартак 2: 0

Реших да се определят всички атаки на "Спартак" в мача на чаша с Рубин. Тъй като те се развиват, който той нападна който развали всичко. Картината получи следното.

първата половина

2 мин. Хурадо. движещ се по средата, а не следват прости премине границата, би могло да бъде едно решение в едно. Защитникът на "Рубин" хвана топката.

Четири минути. Бокети нахлу в наказателното поле от краката му след подаване отнема защитника топка, "Рубин". Веднага след навеса навън - храна за вкъщи.

7 минути. Хурадо дава Dziuba на наказателното ъгъл Dziuba губи топката, печелейки обидна фал, сълзене потенциално подпомага атака. защитник го поставя в спускат жилища Dzyuba хваща ръцете му.

Девет минути. Широков отнема пресечна от Dziuba в центъра на наказанието. Но не и силен удар от 12 метра Ryzhikov отнема топката плътно.

Тринадесет минути. "Спартак" представя ъгъл - отстраняване на защитата на топка на главата, "Рубин".

14 минута. Canopy Коста - Tap, друг ъгъл.

14 минута. Canopy ъгъл - отстраняване, друг навес след отстраняване - Хуан Мануел Insaurralde удари главата си леко и право в ръцете на Ryzhikov.

15 минута. Glushakova удар от 22-дворове, направо в Ryzhikov.

16 минути. Canopy Promes след mnogohodovki Ryzhikov отнема топката с глава Dziuba.

17 минути. Canopy Коста. Dzyuba не се бори за кон топка, топката не отива на, макар и сам в наказателното поле, но DEF на "Ruby".

Двадесет и четири минути. Promes разваля обещаващ атака, губи топката пред наказателното поле.

25 минута. Коста дузпа, изпълнена с 30 метра в долния ъгъл, но достига Rizhikov и обезкуражава ъгъла.

26 минути. Corner - Докоснете топката.

Двадесет и осем минути. Минавайки изхода Dziuba. но това е лесно да се хване и да вземе топката, би могло да бъде едно решение в една, но скоростта, с не Dziuba Welliton избяга в такива ситуации.

31-та минута. Кутията, навес, Хуан Мануел Insaurralde удари главата си над гредата.

35 минута. Dzyuba сълзи атака неточно давайки топката пред наказание.

37 минути. Promes навес в наказателното поле - топка за вкъщи на.

38 минута. Ъгъл на "Спартак" - храна за вкъщи. Glushakova удар от 30 метра - директно в ръцете на Ryzhikov.

42 минути. Коста съсипват момента, вместо флангово центриране на атаката в движение - удар от портата.

Общо през първото полугодие

"Спартак" се атакува или висящи топка в полето от фланговете, или ъгъла или удар от далечно разстояние. Моменти, които потенциално биха могли да доведат до гола, той не е бил. Ъгъл играе по същия начин - център за доставки на наказанието, в натрупването на играчите на Рубин. Когато Karpin "Спартак" играе много по-разнообразен стандарти. Почти няма атаки в центъра, като дефицитите като igrotskoy мислеха и технологиите, културата мине, и желанието да играе във футболен не плейъри. В допълнение, треньори и, както изглежда, така че не играят ориентират нашите играчи. Футбол мислех хладка, играчите са програмирани, предсказуем, тежко схема Молох е надвиснала над терена. дали те се интересуват от себе си като игра - дори и любопитен. Няколко опита да даде път към Dziuba изглежда обречен, минава нашето влияние не бърза нападател през цялата си кариера. Всичко прилича на тежък, светски и монотонна работа. Въпреки че, може би това е твърде сега, това е фен иска радостта от играта, и това е нещо, какво от това? Аз не мисля, че за това има бонус в договорите им. Преди втората половина, има определено количество оптимизъм, тъй като играта е равен, а в някои случаи има Movsisyan на банката с резервите, обаче, той ще бъде освободен само при извънреден труд, когато тя ще бъде твърде късно.

втората половина

47 минута. Хурадо в зоната на Promes петата. вместо да удря изкачването за двама, кът.

48 минута. Corner - Tap, отново балдахин Коста - портата. Коста изигра целия мач криво.

50 минути. Dziuba до хълбока дава Parshivlyuk. обратният ред връща дъно, кръста - храна за вкъщи.

51 минути. Широков хвърлят в полето Dziuba - Ryzhikov първо на топката пресече.

52 минута. Canopy Хурадо на Parshivlyuk - удар след лечение с ъгъла на вратаря на сантиметри от гредата. Първият истински шанс за отбелязване на гол в мача в 52-та минута.

55 минути. опит на Costa на стачка от 30 метра - ударът е защитата.

56 минути. Promes минава покрай предната почти до зоната на вратар, "Рубин", игра на две, - отстраняване на топка защитник.

61 минута. Promes гол от линията Ryzhikov хваща топката в ъгъла, взриви леко.

63минута. Хурадо опит от наказанието се върти топката в далечния ъгъл - полет над портата.

65 минути. Promes удар от 18 метра - директно в ръцете на Ryzhikov.

66 минути. Canopy Хурадо - Dziuba удари главата си встрани от борбата.

69 минути. Отлично балдахин Хурадо. Parshivlyuk удари от близко заглавната диапазон, но защитник блокира топката довършителни Джо - куотърбек хвърля един удар и го покрива. Второ верен точкуване шанс на мача и отново Parshivlyuk.

73 минути. Promes разкъсва голям атака по крилото, заплете в краката му и изпусна топката далеч. Можете да стартирате 01:57.

84 минути. Всичко може да бъде решен в играта. Canopy Хурадо. заглавна Dziuba. Ryzhikov парира топката, за да скочи и довършителни Широков пропуска празна мрежа с един метър.

Справедливо е да се каже, че топката е бил изготвен. След това, аз бях почти сто процента сигурност, че за нас е съдбата на наградата. Така се оказа,.

86 минути. Parshivlyuk нахлува в полето, в по-ниските хитове ъглови - Rizhikov дърпа топка скочи до ъгъла.

87минута. Corner - храна за вкъщи.

89 минута. Коста вместо предаде на откриването Parshivlyuk по крилата и евентуалното освобождаване на 12:59, удря с 25 метра право в Ryzhikov.

Като един герой в хитовата комедия - "Да, за това е необходимо да се убие!". Parshivlyuk замръзва в недоумение и се простира ръцете си.

91 минута. Хурадо балдахин от портата. Сили вече започват да напусне Спартак, той показва.

Общо игра

Спартак можеше да вкара три пъти. Добре играе вратар, "Рубин", застъпници, някъде не са имали умения, късмет някъде. Голяма част от нея, или не - има три шансове за гол за играта, това е риторичен въпрос. Но аз ще отговоря - това не е достатъчно. Необходимо е да се създадат по-, да вкарват голове, ще създаде 10 - zabesh 3. Но ние играем за дълго време, създавайки малко пред портата на врага. "Спартак" е да се играе с всички при равни условия, което е интересно, както и моментите, както добре. И с "Урал" и "Амкар" и ЦСКА Москва, а "Динамо" и "Зенит" и "Уфа", всички на равни начала. Така че, това, което сега се състои от голяма загадка. Ето един играч Дел Пиеро, той е бил три удара от наказание, принесе една или две. Имаше един играч Алън Шиърър вкара с глава от упор като ядки са кликнали. Така че не се изисква да плати 3 милиона играчи, които не правят нищо.

Как да стигнем там

1. Купър играе като

По-добре е да се изгради, отколкото да се възстанови. Както "Спартак" откри баналности

Promes изключена - и няма контраатаки: защо е "Спартак" изгубени

"Спартак": в Севиля, не може да загуби

Както "Спартак", за да достигне до плейофите на Шампионската лига?

Александър Selikhov "Спартак" се оказа за гол, но не успя dodavit "Севиля"

Ивелин Попов: За нас, голям минус, че "Спартак" фенове не са били на трибуните

Денис Глушаков: Това поражение не се сложи край на "Спартак" в Шампионската лига

Сердар Тасчи: "Спартак" не се разпадне в трудна ситуация