FootballHD.ru - екип, който може да победи много. Съжаляваме, не проверява.

Нека поговорим за най-добрите представители на един от най-силните отбори през последните години.

Най-доброто от 15-те най-великите играчи на националния отбор на Испания - футбол HD

Кой би отрекъл приноса на Рамос в успеха на националния отбор, но статута си на един от най-известните и изявени защитниците през последните години не се поддаде на съмнение.

Като част от "фурии Rohi" Рамос спечели "злато" за Световната купа и е два пъти европейски шампион. На клубно ниво, в "Реал", като завърши на първо място в трите примера и два пъти помогна на отбора да спечели Шампионската лига.

Рамос - трета играч за Испания в броя на мача.

14. Sarra Телмо (1945-1951; 20 игри, 20 глави)

Телмо Sarraonayndiya Монтоя, по-известен като просто Телмо Сара държи рекорда за броя на заглавията на голмайстор в испанското първенство.

Вдъхновени от Сара не само неговото изпълнение - неговия растеж е много по-висока, отколкото останалата част на Испания напред, 1.80 м Това обаче не му пречи да се сравнят със скорост по-бързи и енергични играчи ..

Интересно е да се Сара и че това е рядък играч, а не да говори и да е от "Реал" или за "Барселона". Повечето от кариерата си той прекарва в "Атлетикс" от Билбао, с което шампион и пет пъти печели испанската купа.

13. Amancio Amaro (1962-1974; 52 игри 11 глави)

През 1962 г. той Sanyago Бернабеу настоя, че "Реал" Амаро подписан - въпреки лудите в момента цената. Bold ход се увенчаха с успех и Amancio помогна "Реал", за да се постигне невероятен успех, печелейки шест титли в първите шест години в клуба.

Amaro е един от създателите на първата победа на страната си на международната сцена, като спечели "злато" в девет пъти шампион на Испания Евро 1964 и.

12. Хосе Антонио Camacho (1975-1988; 81 игра)

Много често дори най-големите защитници изправени пред безразличието на обществото, което е направил нещо голямо само спестява, но се чудя цели. Но Хосе Антонио Камачо няма да бъдат забравени от историята.

Камачо е считан за един от най-добрите играчи в 70-80-те години в "реалния". Над 15 години в "Кралския клуб" Камачо е направил девет (!) Първенства и спечели два от Шампионската лига.

Неговата контролира топката и визия на областта не са сравними, и той има за цялата си кариера само един червен картон. Въпреки факта, че в националния отбор на основната му постижение е среброто на Евро 1984 във Франция, той е един от най-добрите играчи в историята на Испания.

Може би най-страшно и неприятно защитник в историята на Испания. Пуйол е всеотдаен играч на националния отбор в продължение на 10 години, както и да му се признае близо 400 мача за проекта "Барселона", където е бил капитан.

Пуйол взе участие в три световни първенства и три Европейски първенства, и се смята за един от най-добрите защитници в света. Сред постиженията му - заглавието на най-добрия защитник на годината в Европа, и в трофея си кабинет парадират шест първенство първенство в Испания, две испански купи, пет испански Super Cup и три UEFA Champions League Cup.

В разгара на кариерата си, Андони Субисарета е считан за един от най-добрите вратари в света.

В началото на кариерата си в "Атлетикс" от Билбао, с които той спечели две шампионски титли, Андони се премества в "Барселона", където той спечели почти всичко, включително (четири) титлата и победата в Шампионската лига (като капитан). На клубно ниво, последната му команда е "Валенсия" и националния отбор, той участва в четири световни първенства и две евро - уви, без резултат.

Дълго време Субисарета държи рекорда за броя на съвпаденията за националния отбор, стига да не е преминала друга вратар, който малко по-късно.

Йеро погледнете статистиката, човек трудно може да повярва, че той е бил отбрана играч. Да, историята на футбола, той е един от най-ефективните защитниците, по едно време се счита за най-добър голмайстор на страната си!

8. Luis Suarez (1957-1972 г. 32 игри 14 глави)

Луис Суарес Miramontes, известен просто като Луис Суарес (но не и този, който си мислиш), е основната звезда на "Барселона", много преди раждането на уругвайската ухапване.

Икона "Барса", Милано "Интер" и националния отбор на Испания, той е най-добрият футболист в Европа през 1960 г.. В Италия Суарес (. Купиха за рекорд по това време в размер на 142 хиляди паунда), три пъти шампион на Серия А и два пъти - победител в Шампионската лига. До голяма степен благодарение на Суарес Испания триумфира на Евро 1964 стана първият успех на страната му на международната сцена.

В "реалността", той е направил шест титли и две испански първенства. Уви, в Европа го порази с неуспехи, въпреки че Емилио спечели два пъти по-малко престижната Купа на УЕФА.

Световното първенство през 1986 г., Бутрагеньо, белязан от пет гола, спечели "Сребърна топка" с Диего Марадона.

Въпреки твърдата конкуренция, а именно Villa е най-резултатен в историята на страната си, а това постижение няма скоро счупен.

На клубно ниво, Вила (което у дома те обичам да наричам Ел Guaje - дете) спечели всичко възможно, включително и примери в "Барселона" и Мадрид "Атлетико".

Вила сега са в полза на американския "Ню Йорк", където е капитанската лента.

5. Алфредо ди Стефано (1957-1961; 31 игра, цели 23)

Легендарният Алфредо ди Стефано е не само един от най-великите играчи в историята, но и уникален човек, който успя да играе в продължение на три отбора - Аржентина, колумбийски и испански език.

Въпреки факта, че Ди Стефано е роден в Аржентина, че е в Испания, той е бил успешен, а тази на "яростта Rohu" прекарва все повече и повече мачове.

Гражданин на Испания, Ди Стефано започна, след като той се премества в "Реал", въпреки че целите му не са помогнали на новата си страна, за да пробие в Световната купа през 1958 година. Четири години по-късно, испанците все още да дойдат на световното първенство, но Ди Стефано е излетяло поради контузия.

Но най-вече славата на клуба си кариера донесе: "Реал", той е направил седем титли и пет купи на Шампионската лига. По време на кариерата си той е два пъти спечели "Златната топка" и е два пъти голмайстор в Европа.

Раул Гонсалес Бланко, известен просто като Раул, беше посветен фен на Мадрид, "Атлетико", но това е част от основните си врагове - "Реал" - той постига световна слава.

От известно време Раул беше като рекорда за отбелязани голове за клуба и за отбора.

За съжаление, Раул отбеляза напредък в нивото на отбора, но си трофей кабинет все още се счупи от Купата: това е трикратен победител в Шампионската лига, шест пъти - примери и пет пъти гласуваха най-добрият играч в Испания.

Касияс - рекорд за най-много игри за Испания. Икер отдавна се смята не само най-добрият вратар в полуострова Pirineyskom, но и един от най-добрите в света, едва наскоро даде титлата на по-младото Давид де Хеа и Мануел Нойер.

Без да броим многобройните медали, както на клуба и на международно ниво, Икер характеризира с това, че е спечелил като младеж и световно първенство за възрастни, и е един от само трима души, които са спечелили Световното първенство, Европейското първенство и Шампионската лига като капитан.

Само славата на съотборника си Лионел Меси предотвратено Иниеста да спечели "Златната топка", за които той е номиниран три пъти.

Възпитаник на прочутата "Ла Масия", Иниеста прекарал цялата си кариера в каталунската Гранде, който е спечелил осем титли на шампион на Испания, четири испански купа, шест испански Super Cup, четири в Шампионската лига, Суперкупа на УЕФА три, и стана три пъти носител на Световното първенство на клуба. Той се счита за най-успешния играч в историята на испанския футбол.

За да се получи около в нашия списък Иниеста, трябва да бъде наистина изключителни играчи, а Хавиер Ернандес Creus, известен просто като Шави, беше точно такъв играч.

Шави - туптящото сърце на великия "Барселона" - беше техник от Бога, и на равна нога с Пол Скоулс се счита за най-добрия играч на позицията си в последните 20 години.

Четири пъти по-най-добрия плеймейкър Шави, допуснати по света, така и в "Барселона", където е бил капитан, той е осем пъти шампион на Испания три пъти, за да завладее четирите Cup времена - Шампионската лига. Шави е незаменим елемент в неговия клуб и на националния отбор, както и за успеха на "Барселона", както и на испанския отбор, не можем да си представим без него.