ПредишенСледващото

Младежки отбор загуби от България през четвъртото мача на Супер сериите, допускайки три гола за две минути във втория период, но все пак дава основания за оптимизъм преди мачовете с екипа на Квебек.

ВЛ отбори - младши национален отбор на България - 5: 2
Цели: Alekseev (Dronov Krikunenko) 26:30 0: 1. Shenishin (Frend), 34:48 - 1: 1. Червеникаво, 35:42 Str. - 2: 1. Червеникаво (McLeod) 36:36 - 3: 1. Schemerov (Dynyak, Беляев) 44:10 - 3: 2. Katchuk (червеникаво) 46:41 - 4: 2. Бийти, 59:56 ае - 5: 2.

Дори и като се има предвид, че част от екипа, Онтарио тази година е далеч от идеалното, за да видите такъв уверен игра срещу Bolgariyan най-неприятно от канадските екипи все още донякъде изненадващо. При търсене за сметка на повдига въпроса: какво е там да се борят с 5: 2? Bragin но отборът играе напълно наравно с канадци за дълго време, спиране в друга област, перфектно възпроизвеждане на избора, принуждавайки противника да прави грешки и грешки. Няколко необичайно да видите екипа Онтарио, който не се хвърлят всички в този дъждовен портите на гостите не изтръгне всички наши сокове около стените и не излагайте чужденец вратарят постоянен стрес.

Българския национален отбор игра е по-изгодно да не гледа от гледна точка на отборен дух и тактики. Ясно е, че по-голямата част spetsbrigady шампионата ще бъде много по-различна - в националния отбор не е чудовищно Настроения ниво - Vorobiev - Polunin. а в четвъртата среща от Супер сериите и не беше във всеки един от легионер. Повечето, меко казано, е слаб, като да играеш на мястото - но това е, разбира се, не е откровение. Тя е много по-хубаво, за да гледате, тъй като на следващия Ярославъл се утрои в младежки национален отбор на България Yurtaykin - Алексеев - Krikunenko минути караха канадци в тяхната зона, виртуозни perepasovyvayas и привеждане помежду си, за да хвърлят.

И все пак - каква е нейната цел! Това се откри резултата в четвъртия гейм. И нищо друго! pic.twitter.com/0nyBHzXtK5

Yurtaykin като цяло е най-добрият играч в Bolgariyan. Той се получава отстраняване, се завтече с партньорите "три в едно" и "две в едно" и е очевидно навсякъде - извън портата, по стотинка, до далечната греда, хвърляне от центъра, и с изключение на синьо шайба не се забави. Не е толкова голяма връзка погледна Rubtsov. спечелване на Bolgariyan предишния мач. Негативното и това и всички други тройни могат да бъдат написани проблем епидемия в дисциплината. Нарушава правата на всички, а дори и канадците, добри Плеймейкъри излишни, шайби в повечето не се отбележи, играе в нашия отстраняване на тези развалена.

След като лекува и не се отстрани - Reddisha "изсече" в атентата в движение, и най-добрият голмайстор на Онтарио Лига красиво изпълнена куршума. Всички голове в националния отбор на България порти са резултат от просто такива грешки. В момента с първия гол от защитник недружелюбен име Frend прецизен пас от разреза на всички наши играчи от Закари Senishina. които изящно победи Антон Krasotkina. Едва ли вратарят ни може да бъде обвинен в някоя от голове по време на ужасна интервала от 35-ти до 37-ата минута - червеникаво-общо издаде двойно отбеляза веднага след спечелването на лице на разстояние.

Владислав Sukhachev. Krasotkina заменя, почти живял до името му, направи няколко спасявания за моделиране на личен портфейл. В третия период Bolgariyane малко "крив", но в крайна сметка след няколко минути организиране канадци примерен налягане, подправени се пребориш. Sukhachev справи с хвърля в малцинство, извади шайбата в плота, в настъпление е трябвало да бъде за него изпусна шайбата. След прехвърлянето на Никита Dynyak в своята област, точно на пръчката Борис Kachuk последната може да инвестира само в разгръщането на защитника. Грешка е направена, когато резултата 2: 3, когато Bolgariyane otkvitali една шайба и се втурнаха да се изравнят. Не е фактът, че ще видим Dynyak в мача срещу лигата Квебек.

Въпреки лошото сметка, настроението в екипа ни, преди заключителната среща на Супер сериите да се въодушевен. Дори и с традиционния твърд Bolgariyane Онтарио са показали, че канадците не са по-нисши в борба за власт, няма проблеми със скоростта на входа на зона и с игра на налягане. Какво можем да кажем за присъщото младши вековни желание да се бори до последната секунда, загубите и се придържат към зъбите за резултата. С правилното мислене Bolgariyane може да получи дори и с канадците за последната 1-5 години, и да усложни допълнително решение Bragin от състава на Световната купа.