Екипът на Русия спечели първия полуфинал по биатлон релето на резервоара, канал 360

Приключи първият полуфинал релейни състезания по биатлон резервоар. В него взеха участие три екипажи от Русия, Киргизстан, Азербайджан и Сърбия, заяви пред кореспондент на "360".

Танкери от Русия финишира първи с резултат от 1:00 36 минути и 1 секунда, нагоре от екипа Азербайджан, който е на второ място в продължение на няколко обиколки.

В днешния танкове и екипажите ще започнат едновременно се променили след всички задачи За разлика от индивидуалната надпревара. Това машини не са в противоречие един с друг по време на волета, всеки от кръга танкерите 4-те изпълняват различни задачи. Най-трудната - фланг стрелбата - когато огънят на оръжията са в движение. Сред другите проблеми, които вече са известни изстрелването на зенитно-и коаксиални картечници по мишени под формата на хеликоптери и изчисление RPG съответно, както и обиколка с висока скорост - състезание без огнева линия. Заповедта за изпълнение се определя чрез жребий.