Don24 - серия продължава с

Но общата статистика бори "Ростов" и "Динамо" не е в полза на нашите играчи. Всичко в българското първенство претендентите за проведена 44 срещи. Спечелихме девет от нашите 20 - московчани.

До началото на мача малко по-ниска температура - до 32 градуса. Ден 38. В деня преди, беше в разгара на игра на отбора на младите хора. Жегата не попречи на нашия дубльор да покаже пример на родителите си. Junior спечели - 3: 1.

Преди мача, наставник на Динамо Юрий Kalitvintsev заяви, че отборът му вече е забравил победата над Перм. Той добави, че топлината не се обърне внимание, защото противникът е в едни и същи условия. Добре.

Нашата структура би могла да отгатне без много усилия. Makeev е контузен, което все още не сме виждали. Написах, че в предишния кръг в Каспийск претърпял контузия Bayramyan. Оказа се, че слуховете са неверни - Khoren в състава. Александър Bukharov продължава да третира крака му. Той не се получи в приложението. Така че те заведе на полето, който започна срещата с "Anji". С изключение на Виталий Устинов. Вместо това, той се появи Александър Zuev.

Стартовия състав бе: Pesyakov, Ingason, Vilyush, Parshivlyuk, Мевлют, Gatskan, Zuev, Калъчев, Mogilevets, Bayramyan, Dyadyun.

Пет минути на терена, хоствани на гостите. В дебюта на нашите неуспехи в ляво, имаше представяне в наказателното поле, а след това застрелян. Топката мина над вратата. Pesyakov каза нещо защитници. Едва ли нещо приятно.

Отговорът не е закъсняват. Gatskan глава прати топката в обратния ъгъл на вратаря, но в дългосрочен въоръжен Shunin посегна към топката. В моменти - 1: 1.

До 15-ти момент най-накрая се премества в Ростов Динамо половината от терена. Гостите не бяха помислили и за появата. Counter-те не получават. Южна стойка смуче "Напред" Selmash "!"

След 22 минути игра, защитата на "бяло-сините" не можеше да издържа. Всичко започна с редовни доставки Калъчева в наказателното поле. Имаше вълнение. Ростов удари два пъти. Един изстрел обратно Shunin, вторият срещна гредата. Топката хвана Bayramyan и той веднага сплетена крака. Наказание.

Тимофей Калъчев показа как да победи на 11-метъра. Shunin стрелна в единия ъгъл и топката прелетя до другата. Майстор!

Lapochkin съдия, като Калъчев също вижда. В продължение на 30 минути, той даде шест жълти картона, три за всеки от претендентите.

В последния четвърт час преди почивката Динамо най-накрая взе владение на топката и се опита да увеличи натиска. Два пъти в мача бе Сергей Pesyakov, но не до такава степен, да звъни. Гостите се опитаха да използват отдалече, но също без успех.

Ignason върви напред

Второто полувреме започна с опасен изстрел Александър Gatskana. Топката отиде в ъгъла на вратата на Динамо, но отново изигра страхотен Shunin, след като го бият с крак.

След 60 минути игра на жълти картони Ростов поведе: предупреждение получи Parshivlyuk. "Горчица мазилка" отбележи 4: 3.

Динамо все още е поела инициативата, и се премества в играта на нашия половина. Въпреки това, в наказателното поле, за да проникне в тях не успя. Домакините позволява на гостите да играят само игра на далечните подходи.

Под бурни аплодисменти от трибуните при напускането на терена Тимофей Калъчев. Той се появи Артур Юсупов. Между другото, бившият Динамо.

Възраждането е причинил, но неуспешно Sverrir Ingasona от 30 метра. След около една и съща снимка в Каспийск Dyadyun вкара победния гол. По това време, един мъж се удари в маската влезе в защитник, топката отиде в ъгъла.

Нашата бързат

Постепенно играчите започнаха да се намали мощността. Това не е изненадващо, в тази жега. Вълнение на активност е домакините в сегмента от 75-та до 80-та минута. Участвал Gatskan, Dyadyun, заместник Муса Думбия. Но Динамо многократно чукна топката извън наказателното поле. Един път след изпълнение на корнер докосване победи Мика Мевлют, щандове скочиха нагоре. Но топката пропусна рецепция вратата на Динамо.

Нашата експертно "изсушен" игра. Побързай те няма къде да отидат. Смяташе се, че противникът не знае как да намери пътя към вратаря. Вероятно се каже, топлина и Ростов.

В края на московчани все още успява да създаде точкуване шанс. Zotov прострелян по портата, но нито един от неговите партньори не е узрял за трансфера.

Още в допълнителното време спаси Rostovites Sverrir Ingason безкористно играе близо до целта си, а в трудна ситуация, постановено топката извън наказателното поле.