Динамо

Начало победа срещу френския "Монпелие" Курск баскетбол удължен с победна серия в груповата фаза на Евролигата десет мача

Побой миналата седмица на дансинга му противници на "Монпелие" - 65:43, Mondelo и се фиксира за най-малко участие в четвъртфиналите на най-престижните жените турнир на Стария свят.

Виктория е десетият!

Но да се върнем на срещата с "Монпелие". Както е известно, в първия кръг мача на "Динамо" победен френските жени в своята област с резултат 88:50. Ясно е, че домакините не очакват от kuryanok още по-убедителна победа. Но в сравнение с първата среща се оказа доста скромен. Най-вероятно, факт е, че в предната част на "Динамо" - време за плейофите, тъй като българското първенство и Евролигата, така че в мача с "Монпелие", нашите баскетболисти са дали сила не е повече от необходимо за победа.

Оставянето на първа четвърт (14: 9), kuryanki втори desyatiminutke резултатът беше доведено до 31:18. Разбира се, в тяхна полза. Играта, в действителност, е направена. В оставащото време Mondelo дал да се покаже в най-добрите баскетболисти в игра, да я занесат до последна възможност - 65:43.

Най-съществен принос за успеха на ръководителите на екипи са направени. Ogvumike вкара 13 точки и Makkotri и Круз - 11 и 10 съответно. "Динамо" спечели 10-ия поредна победа и остава единственият отбор в жребия Евролига жени не са известни горчивината на поражението.

"Вологда" спря "хапе"

Турнир график баскетбол "Динамо" изключително наситена. Не е като време, за да отпразнуват наистина Виктория над французойката kuryanki отиде до Вологда в неделя съответства на българското първенство.

"Динамо" спечели бързо и лесно с разлика от повече от 30 точки - 85:54.

Ball Вологда правила, където Ogvumike, за да стреля 27 точки.