Динамо и Локомотив изравни. Снимка: РИА Новости

В събота в мач от 21-ви кръг от капитала на Динамо не успя да победи в своята област "Loco", въпреки че на два пъти водеше под внимание. Но железния път, които бяха в малцинство и двата пъти, за да спечели.

В мач от две наказания за тези и други порти като се продаде, според sovsport.ru

Резултати от 40-ия минута откри Vanker и 45-ия си Петър Скулетич изравни. В началото на второто полувреме, областта е била отстранена полузащитник "Loco" Sheshukov и порта "железния" беше дузпа, която ясно осъзна, Курани. В крайна сметка, "Локомотив" успя да компенсира - Фернандес вкара от дузпа. Имайте предвид, че първото наказание не е в състояние да прилага Роман Павлюченко. но съдията веднага назначава друг наказание, тъй като Алексей Козлов изигра ръка след като топката срещна напречната греда. Павлюченко не смееше да убие дузпа и го направих ясно Фернандес.

По този начин, "Динамо" не можа да спечели трета мача подред. "Локомотив" е в състояние да вкара повече от един гол при Миодраг Божович едва за втори път, но е продължила неговата загуби губиш жилка за три мача.

"Динамо" и "Локомотив" се намира на пети и шести места в таблицата, с 36 и 35 точки съответно. И "Ruby", носител на "Амкар", vshel на трето място (39). Tour продължава.

Dynamo - Lokomotiv - 2: 2 (1: 1)

Цели: Venker 40 (1: 0). Петър Скулетич 45 (1: 1). Kuranyi 49 (2: 1 - пени.). Fernandes 79 (2: 2 - пени.).

Dynamo: Gabulov, Buettner (Dzsudzsak, 83), Ротенберг (Козлов, 62), Gubochan, Samba, Venker Valbuena. Денисов. Жирков. Йони. Kuranyi (Кокорин. 72)

Станислав Черчесов, старши треньор на Динамо

- Бих искал да благодаря на екипа на играта. Какво е второто наказание - не се виждат.

- Можете заменя Курани Кокорин, но той не успя да отбележи.

- Не бих се съсредоточи върху Кокорин. Оставете го да диша.

- Защо не катран резултат на играта, защото играта в най-много?

- Не вкара, защото в ритъма или чрез Братъл вратар.

Миодраг Божович. Старши trner "Loco":

- Радвам се, че дълго време играе в малцинство, ние бяхме в състояние да изравни резултата. Фал последната надежда не е виждал. Първото полувреме резултатът беше равен мач, но може би, Динамо бяха малко по-добре, обаче, нещата са почти не е бил. Ние успешно успя да изравни резултата преди почивката. Да, и в една малка част от момчетата се бори много добре, за това, което - благодаря ти.

- Вие сте щастливи, че сте минали от поражението?

- Резултати от играта. А късмет "Динамо".

виж също

Rodchenkov умишлено унищожени допинг-тестове

Скандал с разкритията на бившия шеф на антидопинговата лаборатория на Москва е придобил нов обрат

Мускулести от Пятигорск спечели най-големите бицепси в България в резултат на опасни препарати

Как да се пазим Лионел Меси в Москва

Адвент на Месията

Анатомия на футболна звезда за Аржентина и "Барселона"

Ние считаме, че три варианта на събития

Фенове хранени супа играчи Владивосток "Луч - Енергия"

Фенове Използвани играчи, които не се заплащат заплата. И обърнете директно към областния управител

Страната ни вече е отговорил на първите слухове за санкции, наричайки това възможно решение на въпроса за недопустими

Zagitova и Коляда: злато път започва в Китай

Българските фигуристи - Singles за първи път в кариерата си спечели Голямата награда

Форма български отбор по футбол представения Timati

Гимнастичка Маргарита Мамун приключи кариерата си на 22 години

Олимпийски шампион обръч висеше на един пирон

Лионел Меси отлетя за Москва, за да отворите "Лужники"

В дуел между "Ruby" и "Зенит" вкара без такива цели

Петербург играчи в последните пет мача само веднъж удари портата съперници.

Старши треньорът на "Спартак" Масимо Карера ръководител на екипа за петото място във Висшата лига и обеща връщане на играчи

В започва от 16 кръга на "червено-белите" победени "Ufa" с резултата 3: 1

Спартак Москва - Уфа: Promes гол обърна мача и помогна на "Спартак" спечели 3: 1

Москва клуб, след като победи на "Уфа" продължава да ловува за лидерите на Висшата лига

Немски вратар удари "невидимостта" на топката по време на мач от първенството в Германия

За новия дизайн, допълни бели ивици на червените ризи [снимка]

Български боксьор Lipinets стана шампион на IBF света

В битката за титлата на най-добрите в категория полусредна категория, той печели японската Акихиро Кондо