Прочети преди мача:

Шок и загуба. Канада победи България. За болезнено поражение български екип от Канада - Медии преглед

Добър ден, скъпи читатели! Малко по-малко от половин час напусна преди началото на мача за третото място на Световното първенство по хокей. За бронзовите медали ще се борят две полуфинали губещи - екипи от България и Финландия.

Вече известен с националния отбор на България. На първо място, ние се отбележи, че играта ще пропусне Владислав Gavrikov. През вчерашния мач с Канада български защитник е претърпял травма на коляното. Вместо това, той ще играе днес Андрей Миронов.

Гейтс ще защитя Андрей Василевски.

Телегина - Андронов - Валери Nichushkin, Kiselevich - Eagles;

Гусев - Вадим Shipachyov - Dadonov, Antipin - Белов;

Panarin - Кузнецов - Kucherov, Provorov - Миронов

Дърводелци - Стюарди - Barabanov, Tkachev, зъб.

Състав българския национален отбор в графичен вариант.

Националният отбор на Финландия.

Honka - Ohtamaa, V.Layunen - Kukkonen, Hietanen - Летонен, Топи Jaakola - Järvinen; Вели-Мати Savinainen - Filppula - Rantanen, Pyueryalya - Ахо - Pulyuyarvi, Aaltonen - Kemppainen - Pilstrem, Hannikaynen - Ya.Layunen - Оскар Osala.

Момчета отиват на леда. Очакваме с нетърпение да "пожар" в мача. Да, това все още не е окончателно.

Bolgariyane спечели започвайки лицето излитане, това е добър знак.

Е, първата добра атака извършена финландци. Василевски вече в играта. След първия удар Андрю отразено шайбата, а след втората - да го оправя.

Въпреки че е невъзможно да се Bolgariyan опора във финландската зона.

Ами финландци унищожават нашите атаки, и като цяло са много уверени.

И още един изстрел към вратата Василевски! Андрю хванат шайбата.

Ние продължаваме да чакаме първата вълна на целта от Bolgariyan.

Бавният старт от българския отбор. Възможно е, че липсва емоция.

Опасност! И тук е моментът Bolgariyan - Гусев много опасно атакуващ отляво! Korpisalo на място.

Белова хвърли от синята линия! Чрез! Е, ние започнете да играете.

Уау! Crazy атака, която завърши хвърлей Panarin от лявата страна! Чрез!

Ран Bolgariyane финландците е много по-трудно, отколкото в първата минута. Разкъсване на отбраната на противника!

Goaaaaal! 1: 0! Гусев! Отлично Никита бе хвърлен веднага от десния кръг след Antipina пропуск. Това е шестият гол Гусев turnine.

Опасност! Друг опасен удар от Bolgariyan - този път неточно!

Пълен контрол на игра на българския национален отбор. Да, финландците - това не е Канада.

Уау, Орлов затръшна, точно преди да достигне до синята линия! Неточно, но Sooooo мощен!

Уау, финландците са имали бърза атака, добре, че някои от нашите блокиран шайбата след добра хвърлят.

Опасност Фин хвърли шайба на нашия стотинка, Wasilewski играе добре се придържаме.

Веднага отговори на атаката! Panarin хвърлен от близко разстояние - точно в Korpisalo! Той пропусна време клас.

Цел Гусев, погледнете.

Гусев откри резултата - отлична работа по стотинка от Андронов и отлично китката от Никита. 1: 0! pic.twitter.com/v4nsprVbES

мощен изстрел Белов се от нищото - не се стигна до шайбата към целта!

Финландци нарушени Wasilewski, който записва шайбата след удар Хонка. Не е много опасно.

Харесва ли ви или не, и усети, че не е окончателно. Няма "топлина" в играта.

Шайби излетя към трибуните, хората се оживи. Финландци осуетени обещаваща атака Bolgariyan.

О, една малка битка! Дърводелци, един от най-активните участници. Резултатът - премахването на финландците. Lajunen две минути почивка, че е погрешно да се играе срещу Namestnikova.

И две отстраняване! Отидохме в наказателното поле Plotnikov, а финландците - Kukkonen.

В първата минута на най-Bolgariyane се провали, не успя да стъпи дори и в тази област.

Да, ужасен игра, в по-голямата част, но нито един момент.

В пълна сила на финландския национален отбор. Тъй като, ако ние не са имали числено превъзходство.

Да се ​​каже, че темпото на игра е ниска - не казвай нищо. Може би след почивката ще бъде малко по-ярка.

Момент! Финландците загубиха шайбата в центъра на обекта, носейки със себе си се обърна Shipachev, който успя да се сложи един изстрел за бекхенд. Нищо сложно да Korpisalo.

Василевски малко "napozharil" след като не успя да се фиксира шайбата. Защитници осигуряват.

Bolgariyane в отговор на атаката може лесно да отбележи, но Panarin шайба отиде от куката.

Опасен хвърлей Фин в продължение на две секунди преди почивката! Wasilewski тук е достоверна. Но ние също така премахване. Kucherov имам две минути.

Статистика след първия период.

Статистика на първия период. По принцип - равен, но единственото попадение - ни: pic.twitter.com/wRr7X2CflM

Финландците имат две минути най спомням. Втори преди приключването на първия отстраняването 20 минути Kucherov получили.

Беше опасно, финландците са играли добре в пени област. За щастие, към актьорския състав не е достигната.

Goaaaaal. 2: 0. Тъкачи. Класна стая контраатака в малцинство - Валери Nichushkin голям otpasoval Tkachev, който clobbered чудесен актьорски състав.

национален отбор на България с пълна сила. Това не е просто излязох - дори са били в състояние да вкара!

Опасност! Korpisalo отразено шайба след добра гласове в близост до ъгъла. Финландците са деморализирани.

Атака след атака извършена Bolgariyane. Shipachev е готино замахна към вратата, но никой не е в състояние да замести пръчка.

Премахване на националния отбор на Финландия. Вели-Мати Savinainen за фаул срещу Андронов.

Но какво е това, наистина лоши атаки в по-голямата част. Освен това, финландците направиха възможно да се извърши опасната контраатака. Vasilevskii блокиран шайба път в близко ъгъл.

ГОООЛ. 3: 0. Гусев. Panarin е показал, че това би било да се хвърлят, но вместо това прави трансферът до портата на Гусев, който удари в близост до ъгъла! Те успяха да вкара най-много.

ГОООЛ. 4: 0. Kiselevich Korpisalo не отговори на удара на далечни разстояния Богдан.

И подмяна вратар от финландците. Вместо Korpisalo лед появи Syateri.

И премахването на финландците. Piorala отиде в наказателното поле.

ОПАСНОСТ! Перфектната комбинация, която завърши Shipachev! За съжаление, аз не да се измъкне. Лош финландци, е побоя.

ОПАСНОСТ! Syateri по чудо спаси отбора си след хвърляне Kucherova!

Финландци с пълна сила, стояха в този момент.

И още нещо. Syateri реагира, за да хвърлят Namestnikova.

ОПАСНОСТ! Финландците се събудиха - Wasilewski направи готино летище Сити след удар в близост до ъгъла.

Премахване на националния отбор на България. Андрей Миронов нарушил правилата.

Неприятен момент късмет, че Фин се поколеба, въпреки че той може лесно да се стреля порти ни.

Vasilevskii даде шайбата след като е бил хвърлен от централната зона.

национален отбор на България с пълна сила.

Втората цел Гусев.

Както Panarin? нали? Друг бонбони за партньор. И вземете за Гусев, на 3: 0. Красота? pic.twitter.com/bdalhEO24s

Buuuum от Kiselevich - тя Богдан хвърля четвъртия и изпраща вратаря на пейката. 4: 0! pic.twitter.com/2n6vaIWRJW

Какво миг изпусна Bolgariyane. Решихме да играе правилен контраатаката, и като резултат, вместо да хвърли Panarin от смъртоносна позиция даде неточен пас Kucherov. Какво мога да кажа, игра за забавление.

Финландци оживяха, дори и нещо започна да се показва.

GOL. 4: 1. Финландците се възползваха от груба загуба Bolgariyan. Rantanen от близко разстояние прати шайбата в целта.

Статистика след два периода.

Статистика за мачовете България - Финландия след два периода. Както е добра идея, нали? pic.twitter.com/97vBBr1Dd5

Уау, това е опасно при финландската целта. Орлов голям хвърли от синята линия, Syateri не може да се определи шайбата, но Telegin не е било позволено да играе добре на довършителни работи.

GOAL! 4: 2. Лехтонен победи Василевски хвърли от синята линия. Е, интригата оживя.

Финландците започват да се движат, те не са очаквали такъв подарък от Bolgariyan.

Момент! Барабани за хвърляне опасни, но някой от финландците в последния момент блокира шайбата!

Bolgariyan продължително атака доведе блокиран удар.

Премахване на националния отбор на България. Гусев имам две минути.

Финландците бързат, да осъзнаят, че това е голям шанс да спечели.

GOL. 4: 3. Полет шайбата в вратата след отскок от Белова. Колко често се объркал, нашият капитан.

Интересно подбираме оживяват на смелост финландци бързат да вкара четвъртия гол българския екип.

Нашата спешно трябва да се възстанови, в противен случай можете да получите в много неприятна история. Финландците са по-активни, те са по-бързи.

GOOOOOOOOOOL. 5: 3. Кучера. Syateri справи с първия изстрел, но завършващият му се движи от Никита не са имали време да се реагира по никакъв начин. Fuuuh много желана цел, е много навременно.

Момент! Едва шести гол не вкара Bolgariyane. не Syateri нека шайбата в близко ъгъл след изстрел от някоя стотинка.

Финландците загубиха шайбата в собствената си зона, Валери Nichushkin почти веднага направи пропуск до стотинка, но никой от неговото не беше там.

Финландците са много агресивни в атака. Оказва се, може, ако желаят. Изискан завършек чака Bolgariyan.

Много борба в нашата област, все още не се допуска финландци да хвърля топката.

Уау, Фин зарежда от синята линия! За щастие, шайбата мина близо до вратата.

Беше опасно, Василевски е наред, която извършва прехвърлянето на портата. В резултат на това финландците perehvalili шайба, но нашето време да застрахова своя вратар.

Премахване на националния отбор на Финландия. Вели-Мати Savinainen наказани.

Ето как го правим. Kucherov отказах. Kucherov е приключил - има 5: 3! pic.twitter.com/lWjLwa7EAk

Много продължителна атака Bolgariyan заключи, че финландците са засечени шайбата.

Управителите гласове от малък ъгъл. Syateri спокойно отразено шайбата.

Финландски национален отбор с пълна сила. Лошо играе в по-голямата част.

Финландците са отстранени вратаря. Риск.

Опасност! Wasilewski спасени след добра хвърлят!

Опасен. Wasilewski отново спаси.

Хвърли и завършващи удари - Василевски хокей! Вратар - браво, но защитниците често са погрешни.

Но какво е то. Белов беше контузен. Изглежда сериозно. С партньор Антон напуска района. Пожелаваме бързо възстановяване на нашия капитан.

Финландците поведоха с изчакване. Те вярват, че един и същ.

Друг удар от стотинка! Fuuuh късмет.

Андрей Василевски 00: 00-60: 00

Yuonas Korpisalo 00: 00-28: 16 Хари Säteri 28: 16-56: 44

1: 0 06:58 5x5 Никита Gusev, Victor Antipin, Валери Валери Nichushkin 2: 0 21:48 4x5 Владимир Tkachev, Валери Валери Nichushkin Artem зъб 3: 0 27:01 5x4 Никита Gusev, Artemij Panarin Eugene Dadonov 4: 0 Bogdan Kiselevich 28:16 5x5 Владислав Regents, Валери Валери Nichushkin 4: 1 Mikko Rantanen 39:33 5x5 Valtteri Filppula 4: 2 Mikko Летонен 41:16 5x5 4: 3 Veli-Matti Savinainen 45:29 5x4, Mikko Rantanen, Sebastian Aho 5: 3 Никита Kucherov 48:49 5x5, Евгений Kuznetsov, Anton Белов

2 'Ville Lajunen 14:03 2' Lasse Kukkonen 14:03 2 'Сергей Plotnikov 14:03 2' Никита Kycherov 19:59 2 'Veli-Matti Savinainen 25:21 2' Мик Piorala 28:21 2 'Andrei Миронов 33: 02 май "Никита Гусев 44:39