Както се очакваше, в мача срещу "Honved" не е направил за "Anji" в Лига Европа е твърде трудно предизвикателство, но също така и лесен пеша не може да се нарече. Играта, изземване, се състоя на стадиона в Ramenskoye след УЕФА намери Дагестан твърде опасно за европейска територия клуб. Независимо от това, по-нататъшно движение не попречи на феновете да от Махачкала. който влезе в Ramenskoye около 5000. Стигнахме до предградията, както и феновете от Унгария. Имаше около десет души

Хидинк постави на играта, колкото е възможно по атакува част, ще в първия мач, за да се премахнат всички въпроси за следващия кръг. Ahead дебютира няколко нападатели Траоре-Ето'о.

Камерунският отбеляза 18-та минута след началото на играта: топката от защитниците, Самуел нахлу в наказателното поле и стреля neberuschiysya ножица, но ударът му срещна напречната греда. След 4 минути игра Zhusiley не без помощта на добър час се отварят всички една и съща сметка: защитник плъзна в рамките на вратата, "Anji" и топката рязко смени посоката, плъзна покрай вратаря в мрежата. По този начин бразилецът вкара първия европейската цел за "Anji".

След 10 минути "Honvéd" скъса. Защитници дадоха удар Chami и само бар порта Gabulov спасен.

Под половина на завеса Траоре пропусна най-подходящия момент да отбележи. Lacina прострелян вратар "Honvéd", но не се удари в целта.

Второто полувреме започна с замяната на "Honved", но това не е много влияние върху характера на мача. "Anji" до 66-ата минута не е взела нищо опасно, докато почти плаща за тяхната разпуснатост "Honvéd" може да изравни, но Deltseg от правилната позиция поразен от.

Виждайки, че противникът добавя Хидинк отстранен от терена и пусна Tagirbekova Жирков. Но унгарците, този ход не е много разтревожен. Те продължиха да атакуват и опасен удар към вратата Gabulov. Цел пивоварната и почти се случи в 89-ата минута, когато получите усукани топката в далечния ъгъл на вратата. "Anji" щастлив отново.

"Anji" се завръща в евротурнирите след 11 години. Тогава клубът също играе на неутрален терен, след като шотландските "Рейнджърс" се страхува да отиде в републиката, граничеща Чечения. "Anji" изгубени среща с резултат 0-1.

виж също

Дуел в Дъблин се превърна в кошмар за домакините

Основният български отбор Треньорът на Станислав Черчесов: Първо наказание не е сигурен за второто не знам

След мача с Испания, която приключи с равен резултат 3: 3, основният български отбор треньор Станислав Cherchesova аплодирани

национален отбор на България играе наравно с Испания 3: 3

Ние допусна два гола в хода, на два пъти пропусна от дузпа, но спаси играта

Аржентина - Нигерия Краснодар: Е, това Меси не е пристигнала

Африканци пропуснати два пъти, но не успя да грабне победата, като вкара четири гола в един ред

Френски скиор Дейвид Puazon се разби в обучение

Трагедията настъпили в Канада

Италианците няма да бъдат приключения в България

Известни футболисти екип за първи път от 60 години насам не се получи на Световното първенство по футбол

футбол късмет джентълменско

Вячеслав Фетисов се срещна с представители на Световната антидопингова агенция

Известният хокеист и заместник Държавната Дума заяви пред "КП" за това как е било разговор с представител на Световната антидопингова агенция

В мача България - Испания зрителите могат да гледат поотделно за Иниеста или Glushakova

"Първо Channel" са подготвили необичаен превод на контрола на мача в София

SK България призова WADA да работят заедно по случая с Грегъри Rodchenkova

Отдавна е избягал в Съединените щати и е международно исках

"Достъпът до Олимпийската харта е регистриран. И не Zeppelta там не е"

Кристиано Роналдо е станал баща за четвърти път: Джорджина Родригес му роди дъщеря

И в рамките на няколко часа след раждането футболист взе млада майка в ресторант [снимка]

Роналдо се промени бременната си приятелка, прекарал нощта с португалския модел

Наташа Родригес заяви, тъй като тя се срещна с играча и откровения си в леглото

След скандала с WADA в България поиска да се върне към несъществуващ медал

Допинг skanadal нашите скиори нараства като снежна топка

Фенове на Република Ирландия в Дания посрещна участниците магазин на бельо, като футбол

Валери Розов: "Имам една голяма мечта - е да остане жив"

национален отбор на България в последния момент загуби от Аржентина

4 изход след изпита, който се Меси

Старши треньор на Станислав Черчесов на България: Казват, че ние вкара гол на "засада", но достатъчно на Аржентина пред вратата

Съвпадение България - Аржентина вместо празник обедини хората да чупят и свалки

Обновено "Лужники" се провали на изпита, се казва нашият журналист

САЩ национален отбор футболист, осъден за побой обвини президент бивш ФИФА Сеп Блатер в тормоз

WADA обяви получаването на допинг тестове Москва лаборатория база данни

Лионел Меси прекара една седмица в Москва. Какво правеше в столицата преди мача с България?