"Anji" (България) - "Honved" (Унгария) - 1: 0 (1: 0)

"Anji" (Махачкала): Gabulov, Logashov, Samba, Joao Carlos, Жирков (Tagirbekov, 77), Шатов (Lakhiyalov, 70), Ehmedov, Zhusiley, Bussufa, Eto, Траоре (смола 82).

"Honvéd" (Будапеща): Kemenesh, Видович, Ignyatovich, Дебрецен Lovric, Khidi (Vechei 61), Johnson, Ivancic (Diarra, 81), Chami, Deltseg Диаби (връщане, 56).

Предупреждения: Жирков, 44. Самба, 89.

Съдия: Yefet (Израел).

Anji

Тук дойде ден, в който Dagestani футболни фенове са чакали 11 години вече. Махачкала "Anji" се завръща в евротурнирите, а в края на тегленето имам съперници унгарските "Honvéd".

За съжаление, на забраната за провеждане на свои мачове в Дагестан все още остава в сила, както и у дома си мач, "Anji" държан принудително в предградията Ramenskoye. Без подкрепата на екипа не отиде: в самолет и автобус до столицата заминава за феновете на Махачкала, в района на Москва в подкрепа на нашия екип дойде стотици Dagestani живеят тук, чеченци, осетинци, Kabardians български. "Anji", който е в Европейската купа на Дагестан, Кавказ и целия футболен България, беше отличен фактор за обединяване футболни фенове. Макар да е ясно, че на стадиона на мач в столицата на Дагестан ще бъдат опаковани с капацитет ...

Anji

Противно на това, се опасява, новобранец "Anji" Ласина Траоре от първата минута на терена се появи, като позиция в челните редици на атаката. Прави впечатление, че Юри Жирков в този момент се намира в ляво на защитата, но Самуел Ето'о действа по всички фронтове anzhievskogo атака.
Anji

"Honvéd", което съответства на името си ( "защитник"), действал строго за отбрана, защитен с голяма сила. Но всяка минута е от защитниците унгарски екип уморени, в крак с техническия контрол на съперниците стават все по-трудно, и пред портите на гостите бяха първите моменти.
Anji

Махачкала е тартор на атаките Ето'о. финтове, които унгарците не могат да се противопоставят на всичко. Първата му опасна атака отразява вратата във втория случай, след успешното прокапване Самуел предпочита да подаде топката, но Boussoufa не успява да затворите камерата.
Anji

Между тези епизоди на "Anji" най-накрая открива сметка: далечни разстояния стачка Zhusileya. възстановявайки се от Ignyatovicha - и топката лети в гол Kemenesha мрежата - 1: 0.

В 34-та минута преди почивката, единственият опасен момент предоставят на гостите, след като удари топката Chami се отклонява в рамките на няколко инча над гредата.

Но преди да отиде в съблекалнята просто не пропуска възможността да заколи Траоре. затваряне блестящ кръст Boussoufa. Lacina пропуска голямо с няколко метра.

Второто полувреме продължи около една и съща ставка, но унгарците са действали в защита дори по-строги, отколкото преди почивката. Махачкала прекарал три замествания, търсейки улики за гол, но увеличаване на разликата в резултата не намери целта. Най-опасни беше епизод с участието на началника на Dagestani отбор, който с глава едно центриране вратарят отблъснати "Honvéd".

Anji

По този начин, "Anji" спечели първата си победа в някога evroturnira. Поздравяваме нашия екип с успех и се надявам, че това е само първата стъпка от един дълъг път на нашите победи.

Реваншът ще се проведе в Будапеща през следващата седмица.

Fc-Anji доведе текст излъчване на срещата. Прочетете го тук >>> (LIVE!)

Anji
Главният съдия - Алекс сухо днес в 02:25 от председателя на Върховния съд на мача от 17-ти кръг на първенството ROSGOSSTRAKH България "Anji" - "Локомотив", Алексей Суха назначен от Москва, Люберци.