Azmun десетки Джанан здрави

Ако предишният тест мачове треньори "Ростов" eksperimentirova л и видите потенциални служители, играта с "Тромсьо" излиза почти оптимален състав. Изключение - Навас, който получи почивка. Ветеран място в центъра на защитата се Кудряшов и Terentyev работи по края на защитата.

За останалата част, всички обичайните. Навеси Калъчева, бърза атака, включващи пътеки и Azmun, умна игра Нобоа ... Арсенал имат "Ростов - бивш.

За 63-та минута, "Ростов" спечели норвежците 2: 0 (отличава и Мевлют Azmun) и състава на жълто-сините сериозно променена. В областта се появи Девич, който определя крайния резултат - 3: 1. Това бе първият гол за нападателя на "Ростов".

На две култури, "Ростов" прекарал седем мача. Никой от тях жълто-сините не се губи. Резултатът в такива мачове е от второстепенно значение, но оптимизмът сред феновете дон отборът стана повече.

Но е имало причини за безпокойство. Например Джанан пропусна почти целия контрол на играта и дойде точно в тази игра. Това прекъсване се дължи на факта, че "Ростов" реши да не рискува здравето на Сослан. През зимата, той ходи на нивата на възстановяване след травма на рамото и в момента е под строго лекарско наблюдение. И в обучение, между другото, тя работи без никакви ограничения;

Ако защитата и средната линия в "Ростов" всичко е ясно как екипът ще работи в атаката - въпрос, над който треньори "Спарта" ще трябва да смачка главата му.

Сега Курбан Бердиев има шест играчи, които могат да играят в атака. Думбия поради участие в турнира за Купата на африканската тъгувах събирането, и да играе с "Спарта" е малко вероятно да Григориев на Дон много кисел. Останете Poloz, Azmun, Bukharov и Девич. Първите два привидно основната нападател, но твърде добре в Обединените арабски емирства и Турция погледна Bukharov (четири гола) и Девич точно подписа договор не да гледат футбол от пейката.

Как да поставя четири силни нападатели на терена - пъзел за треньорския щаб, но Курбан Бердиев е известен, тъй като тя може да реши всеки проблем.

"Ростов" - "Tromsø" (Норвегия) - 3: 1 (1: 0)

Цели "Ростов": Mevlut, 44-1: 0, Azmun, 51-2: 0, Devic, 89-3: 1

"Ростов": Джанан Калъчев (Skopintsev, 63), Мевлют, Нар, Terentyev (Киреев, 63), Кудряшов, Gatskan, Нобоа (Bayramyan, 63), Erokhin (Prepeliţă, 63), бегачи (Bukharov, 63), Azmun (Devic, 63)