ПредишенСледващото

5 начина да отказват един човек, без да го обидя

Сподели във Facebook Twitter VKontakte Odnoklassniki

... Обичам те предупреждавам - извика кралицата и тропна с крак.
- Или ще загубим от вашата фирма, или ще загубите гола.
Решете сега - не, два пъти по-бързо!

Lyuis Kerroll на "Алиса в страната на чудесата"

Колкото повече човек е болен в главата, толкова по-трудно е да се откаже или прекрати роман. Нека поговорим за неуспехите на "от нулата". Това означава, че ако имате нищо между вас, а вие не искате да бъде. Не обижда мъжа е много трудно. Мъж психология, която се е развила през вековете - е психологията на завоевателя. Жената - резултат, е показател за нейния успех, неустоим, с * ksualnoy обжалване и всичко останало. Отказ от отговорност - това е един шамар, удар за мъжкото его. Вие не го изберат, защото той не е красив, богат, с * ksualen или умно. Така че, някъде има по-добър мъж или жена просто идиот, просто не оценявам като съкровище, и не е ясно кой е в очакване. Следователно борбата и унижението различни лоши думи, базите за работа и цъфтят слухове, знаци на входа и заплахи. Възможно е да има ситуация, в която сте случва не е важно, но на принципа на "спечелят и запазят на всяка цена" - това е, което има значение. Тя започва в детството. Уверете се, приятели, с най-добрите в класа, с най-красивите разходки в двора всички искаме, но не се получи това, което искате, да се споразумеят за парти или приятелка красива и умна на съседа. Или спестят до комплекс, мастурбиране на красотите на списанието.

За човек, който да не нарани отказа си, ще трябва да го излъже, така че не се чувства отхвърлен или покаже с ръка, той се разболя да отидете на контакт. Нека си го кажем, често даваме повод за тормоз. Предизвикателно да танцува, да скачам смях или влюбен поглед. Ще отидем на вечеря, мислейки храната за разговор и забавно да гледат на нас, ние се облича къси поли малки и си отиват, клатушка бедра. Обещаваме, но не се отказвайте, даде сигнал: "Аз съм жена, искам!", А след това изгради чувствителен и играят пострадалото невинност. Така че най-добрият начин - да не води до тормоз. И ако ви носи ...

Неизвестен човек на улицата дава оригинала или не набор от думи по темата: ". Да вървим" Възможни отговори:

- Вижте това машина (посочен върху натрупването на превозни средства) съпругът ми се седи, а аз мисля, че той няма да бъде в страхопочитание на нашето познанство;

- Съжалявам, но аз обичам един човек. И още да погледнете някой не мога. Вие сте много хубаво, все пак, но ме, моля, да ме извините (направи тъжен, глупав изражение на лицето).

- Млади човече, вие имате високо самочувствие!

- Аз не искам. Просто не искам. Защо - не казвай. Просто не искам.

- Колко прекрасно! Просто отидете на среща на нашата религиозна общност. Ще се присъедините към мен?

- Да се ​​срещнем! И когато? Не, не мога да вторник, защото отивам да направи аборт, otlezhus в сряда, нека петък!

- Съжалявам, но аз не искам да се запознаят. Ако вие настоявате, ще се обадя на полицията.

- Съжалявам, че си толкова сладък, но аз само като тъмнокоса (Руса, Червена). Не, ние не се опитвайте, съжалявам, тази функция тук. Искате ли да бъдем приятели?

- Имате ли кола? Не? И да се запознаем с момиче, ако не разполагате с кола? И защо си без цветя? Как си облечен? Смятате ли, че по този начин имате възможност?

- За съжаление, аз не съм запознат с мъжете на улицата. Това е правилото.

5 начина да отказват един човек, без да го обидя

Ако това е познато. служител, приятел на приятел, тактика трябва да са подобни, но по-тънки.

Свързани статии

Подкрепете проекта - споделете линка, благодаря!