ПредишенСледващото

43 отзиви за д-р Мартин в София, Cheryomushki, novocheromushkinskaya улица, 50

Многократно направено от проф. хигиената в различни клиники. На акции, купони, редовната цена. Така, че има нещо за сравнение. Но никъде назначаването ми не трая по-малко от 10 минути, в клиниката, в клон на марксистко, лекарят Мелания. Купих талон за 1700. Още на рецепцията се оказа, че тя не включва полиране (според доктора - третия етап на четиримата, въпреки факта, че четвъртата част). Те го предлагат за 2800. Уау акция. След отказа прием продължило точно определено време. Те казаха, че имам маса плака. още ›

Не почиствайте с 2 канала и 2 други липсва (!). Претърпя седмица с температура от болка, добре, аз се удари в прозореца на моя зъболекар, че аз го оправя. Повече няма да отида там.

Дойде в клиниката за лечение на кариес на зъбите 1 м, е една малка точка, зъбът не пречи. В процеса на пробиване лекарят каза, че зъбен кариес е много дълбоки и единственият изход - depulpatsiya: отстраняване на нерви и запълване на каналите, т.е., последното нещо, което можете да направите с зъба, освен за отстраняване ... Когато това не е направено преди моментна снимка. веднъж анестезия е била определена, така че нищо не се усеща. Лекарят използва огромния тренировка чувства сравними с мини-тренировка. След факта инча още ›

Чрез глупости той е ръководил на действие за почистване на устната кухина. Скъперник плаща два пъти (((За първи път в клиниката, ела, имайки предвид да попълнят въпросник, е д-р Khatun или Катуна (име такава), нещастен лице, както в лекарите в клиниките) Безумно лош лекар, аз четка ужасни странни венците, но обикновено всичко е спокойно, заяви 8-ку трябва да се премахне и дори не се притеснява да се почисти! Фу-фу-фу, чувствайки се неудобно, за първи път такава негативна послевкус след клиниката! мислех, че повече от белина. повече ›

Дойде в клиниката за лечение на кариес на зъбите 1 м, е една малка точка, зъбът не пречи. В процеса на пробиване лекарят каза, че зъбен кариес е много дълбоки и единственият изход - depulpatsiya: отстраняване на нерви и запълване на каналите, т.е., последното нещо, което можете да направите с зъба, освен за отстраняване ... Когато това не е направено преди моментна снимка. веднъж анестезия е била определена, така че нищо не се усеща. Лекарят използва огромния тренировка чувства сравними с мини-тренировка. След факта инча още ›

Подкрепете проекта - споделете линка, благодаря!