ПредишенСледващото

3 начина да развалят всяка връзка

3 начина да развалят всяка връзка
E Scho времето на Съветския съюз ние помним вездесъщите лозунгите: "Бъди учтив", "Най-големият лукс на земята - това е лукса на човешкото общуване" и други подобни. Може би заради тяхното постоянно мига пред очите на няколко поколения сънародници са се образували силна и непобедима имунитет към всякакви лозунги като цяло и към идеите, които носят лозунги, по-специално?

E-ви са три големи начини да съсипе всяка връзка. Като се започне от бизнес контакти и нагоре да общуват с децата си. Те са прости, тяхната ефективност е тестван в продължение на векове. Интегрираният прилагането те подсилват взаимно и имат много дълъг ефект.

1. Няма какво да се спори или да обсъждаме нищо. Собствен гледна точка - единственият правилен начин. Просто трябва да се изправи моята земя и това е всичко.

W шапка може да бъде по-добре бетон аргумент: "Не сте ме убеди, никога не убеди, по простата причина, че съм прав!"? Точно така, нищо. Това е всичко, и ние трябва да се придържат. В противен случай сериозно засегнат собствените си самочувствие, а това не трябва да се допуска по никакъв начин. Вземете една различна гледна точка - така със собствен его. Риск да падне от диалога и да загубят партньори? ще доведе до усъвършенстване на изкуството на разговор със себе си, за да диалога дявола. Всеки бизнес може да се включи и сам, чувство на самодоволство е по-важно от загубата на някаква партньори. И кой го каза, сякаш за успех в бизнеса, трябва да се научат да общуват и да преговаря с никого, дори и ако убеден, че другият човек не е наред?

2. Аз никога и по никакъв начин не е наред. Дори и козата е да се разбере, че по различен начин и не може да бъде.

X OT и да кажа, че убийството няма да се скрие и да провали още плуват нагоре, но това не е причина да призная грешките си. Винаги може да играе на "мълчание" или скриване на неудобните неща. Смешно е да се види, когато някой твърди, че самият да "изложи". Да, и се усмихвам в същото време, той си мисли, че запазва достойнството си така. В действителност - това е признак на слабост. И ако някой казва, че твърдоглавие магарето - застой начин за правене на нещата, той ще трябва да се справят с мен.

3. Отидете на лицето в критиката - сладка сделка. Нека знаят кого да се обърнете.

С Amaya-добрият критик - е да се помни всичко родословие спътник, особено по майчина линия. Ако някой ще харесва или дори омраза, това е техен проблем. Истината, защото няма какво да се обиди, нали? Ако можете да карате събеседник в ъгъла някак компрометиране на лични данни, това е правилният начин да го направя това, което искаме. Обсъждане на резултатите и ефектите от едно действие не е proymut, както и подробности за интимния живот, мотиви или черти на характера.

А вие, драги читателю, какво мислите за тези насоки сто процента работна практика?

W кокошка подготвят използвани материали Kholodova Marina.

Как беше минало много време преди да разбера, че докато се съгласи с мнението на своя опонент, аз не само че не губи и не се предадеш "его" (разбира се, ако греша!) Аз съм се по-високо, по-духовен, харесва ми да се кача на себе си! В този случай, никой не ме презира! И това явление аз все още не разбирам!
И ако аз съм прав? И все пак, аз не споря - просто се чудя защо хората си мислят така. В резултат на това, че и двамата се намери нещо за себе си разумно.
След преминаване на коучинга е установил, че задаването на въпроси - най-конструктивен начин за взаимното разбирателство и облекчи ситуацията.

"Конструктивна" - коренът на думата се говори за себе си. Този дизайн, създаване. При изграждането хората са готови да станат партньори в нещо, но не и в опозиция.

Всичко зависи от образованието. Ако този език (както е описано в статията) говори членове на семейството, то е ясно, че когато едно дете идва на детска градина, той няма да бъде в състояние да създаде своя комуникация, и тогава всичко ще се повтори в училище, колеж и семейния живот. Много е важно да слуша и да се ангажират в диалог не само с партньорите на работното място или на друго място, но и с нея домакинство, особено за децата, за да слушате своите становища и да преговарят по които за съжаление може да не всички родители, оправдаваше себе си, за да бъде нещо. Знам, че по-добре, или ще бъде така както казах, като по този начин предотвратяване на развитието на вашето бебе.

Струва ми се, е трудно да се изградят взаимоотношения, както и да се развали, макар и вярна, тя не прави специален truda.Zachem отрова живота на другите, защото съсипват взаимоотношенията, и животът може да себе си и ближния си развалят!

Златни думи! Това е просто, за съжаление, не всички го разбирам във времето, и само след това, когато стигнаха до това заключение въз основа на собствения си опит.

Свързани статии

Подкрепете проекта - споделете линка, благодаря!