ПредишенСледващото

26 мнения за лекар Razumovsky на гръбнака клиника в София г,

Хората обикалят страната на клиниката! Тя шарлатани! Почти съм една година претърпял проблеми в шийните прешлени. Диагнозата е направена 2 mm херния С6-С7. Обединен в клиниката около 70 хиляди души, държани за масаж курсове VTES, хиропрактика, остеопатия, физикална терапия, закупени и пиха Hondradar (което всички те vparivayut защото всички лекари в% от продажбите) всички направиха, както те казаха, т. За да наистина исках да се излекува, но това не помогна нищо. И знаеш ли защо не помогне? Защото аз не са имали никакъв херния! Просто MRI център. още ›

Що се отнася до лекарите и останалия персонал, те всички са много добри хора. Единственият и много голям недостатък на тази клиника - производство на ортопедични стелки. Много висока цена за тези стелки. За тази сума в други клиники провежда компютърна диагностика, и е изработен от висококачествен материал, като стелки, като тях, са навсякъде два пъти по-евтино. Аз самият съм лекар и изпратени в болницата много пациенти, ужасните прегледи на стелки, то се прилага на покривния материал. още ›

Хората обикалят страната на клиниката! Тя шарлатани! Почти съм една година претърпял проблеми в шийните прешлени. Диагнозата е направена 2 mm херния С6-С7. Обединен в клиниката около 70 хиляди души, държани за масаж курсове VTES, хиропрактика, остеопатия, физикална терапия, закупени и пиха Hondradar (което всички те vparivayut защото всички лекари в% от продажбите) всички направиха, както те казаха, т. За да наистина исках да се излекува, но това не помогна нищо. И знаеш ли защо не помогне? Защото аз не са имали никакъв херния! Просто MRI център. още ›

Както съдбата пожела така се случи, че аз бях пациент с опита и уверено мога да кажа това клиника - най-доброто, което съм виждал! Благодаря на всички, които работят тук.

Много благодаря на медицинския персонал, което се проведе в клиниката, за внимателен и дори деликатни отношения. Благодаря ви, Diamonds К. С. М. Миков Ю медицинска сестра физиотерапия Lezhnina OG медицинска сестра за масаж Zhelezko А. Вие, момчета, са страхотни. Какво правите, за хората, които ще се върне стократно! Благодаря ви много!

Клиниката наскоро излезе на първо място. Доведени тук за консултация остра болка в гърба му. Аз препоръчвам остеопатия медицински Разбира се, в резултат на което съм изключително щастлив. Болката ме остави - всяко движение може да играе с лекота. Благодаря ти, че наистина да помогне на хората!

Chiviksin Сергей Александрович ясно присъствие обясни схемата на движение е необходимо да се възстанови от травмата. След курса на лечение на физическото възпитание може да нямат здравословни проблеми да се върнат на обучение в салона, където аз съм ангажиран и с познаване на случая, както се казва. Благодарим Ви!

За първи път се прилага за клиниката на гръбнака с остра болка в долната част на гърба. Това боли, така че всъщност не може да ходи или дори се движат. В клиниката, е възможно да се свържете с лекар, като у дома си. Ние дойде при мен свали болката, лечение възложени. Когато малко по-облекчен, също бях дошъл до рецепцията. Отидох на процедурата за масаж. Имах изтръпване на пръстите на десния си крак след възпаление. За няколко седмици лечение, всички напълно възстановен.

Клиниката Razumovsky приближи майка ми, която, горкичката, в продължение на няколко години страда от ужасни болки в тилната област. Клиника ме посъветва служител. Мама беше проучено, е бил диагностициран, няколко възможности за лечение, предлагани, които включват физиотерапия и рефлексология. Сега състоянието се подобри значително, въпреки лечение в клиниката майка освен различен мед. наркотици други лекари, като цяло, са имали какво да предложи.

Благодаря ви, че излекувани шип. Без повече приказки мога да препоръчам гръбнака клиника лекар Razumovsky на всичко. Аз със сигурност не третира своите сериозни заболявания, но с шип лекарите се справиха с гръм и трясък. Оказва се, имам го падежът за дълго време, а сега най-накрая се проявява с остра болка, до точката, че аз не можех да се превърне в нормална крак. В резултат на целеви лекарства, гелове, ударна вълна терапия. Всички помогна! Благодаря.

Аз не съм посещават клиники. Само частни центрове ако е необходимо. Ползата от такава възможност. Клиника Razumovsky надмина всичките ми очаквания, както в качеството на обслужване и ефективността на лечението. По-скоро бързо се справили с проблема ми, нито аз платих страхотна сума, но доста приемливо.

Искам да благодаря на лекарите Almazovu К. S. за подходящи процедури за подбор и лечение, Миков М. Ю прекрасни процедури за манипулация, Skobelevoy I. Yu. За подробни инструкции и помощ. Всички лекари за професионализма и отзивчив нагласа. Това е много важно за нас, пациентите.

Свързани статии

Подкрепете проекта - споделете линка, благодаря!