ПредишенСледващото

2 години

Това е всъщност целият въпрос. Дете от 2 години. Кариесът намерени по зъбите. Споменатият, трябва да бъдат лекувани. КАКВО. Аз не мога да си представя как ще крещя. Ние сме сребърни предни зъби, извика той се бореше. И тези, които изцяло дългосрочен луд не priozhu и кухини в тях дълбоко-сама видях. Така че: някой има опит в лечението на зъбите в такива малки деца? Може да се посъветва клиника, специализирана в детска стоматология. Ние Moskve.Slyshala, че са третирани под упойка, но като цяло ми се струва, че подигравка с едно дете. страхуват да някак обща анестезия.

2 години
lisona С.В.

А подигравка с дете умишлено държат в устата лоши зъби, те също боли, както при възрастни.

Е, разбира се, намерих "умни" нови и нека да говорим по същество не се осъжда и прави саркастични забележки. Аз не съм попита за него))) подмине)

"Умните" нови мнения едновременно зъболекар)), а тя ви казах там всички са - по-добре третирани под обща анестезия (в противен случай си дълбок кариес и нежен vozratom и няма да работи), по-нататъшното разрушаване да се даде ход. Всички много хвалят klinitu Dental фантазия на ENEA, уж има упойващи професионалисти съхраняващи и лекари. Но това е скъпо.

2 години
Jama_ *

ние сме две години лечение в Дент Vite Chipollino. също Крещях, но понякога лекарите успели ubaltyvat дете. там е весел интериор и карикатури показват.

нашата диагноза)))) точно 2 години са били лекувани с двете четири. запечатано. без упойка. в Zubrenke на Chertanovskaya. Предните зъби все още не са запечатани с, предаде Kady сами падат. Намажете tusmusom чиста и Roxy. през нощта, че е необходимо. ние преден десен с дупка в средата, през годините се е увеличил, разбира се, но болката не дава резултати. не сребро. не флуорира. Сега 5-годишна възраст. но отпред и не ни третират като dyren и четири много лесно излекувана, детето е щастлив там. има играчки и карикатури дават след шоу. и лекарят без тренировка работи (ръчно палпация)

Потърсете най-доброто не е клиника, и добър лекар, който знае как да говори с деца. Ние сме най-големият в 2-те години на сребро в най-добрите клиники в града (не е София). Той е много силен PLAKAL.YA не може да издържи. Продължихме три. Анестезия аз poboyalas.Cherez шест месеца аз трябваше да отида на гости. През цялото това време търсех приятел добър лекар. намерен. Сега й се молят. тя говори зъбите си, че той седи сам в един стол и задържите един вид отворен. SAM.Seychas него 4 години. Junior го доведе, той 2.3seychas, тя просто изскърца и тя отвори устата си. Имаме нужда от специален подход към децата на всички лекари, а не както се препоръчва по-горе: след анестезия такива и са изпратени до него, това ще бъде с детето не страда и не се търси подход.

Ние сме в социалните мрежи

Нашият сайт използва бисквитки файлове, за подобряване на производителността и повишаване на ефективността на сайта. Деактивирането бисквитка файл може да доведе до проблеми при използването на сайта. Ако продължите да използвате сайта, Вие се съгласявате с използваните от нас кукита.

Свързани статии

Подкрепете проекта - споделете линка, благодаря!