ПредишенСледващото

13 начина да бъде русалка - русалка

метод 2
Трябва да сте във водата (можете в банята) и да каже заклинание на вашия колие или верига (но на верижка с медальон!). като заклинание:
"Магията на спиртни напитки от дълбините бих искал опашка вместо два крака. Красотата ще бъде върху мен, всички видове риби обичат да се прави разлика между. Когато namoknu, аз ще има опашка, когато съм на сухо, след това изчезват опашката ми.
Това е!
Но само когато огърлицата не е в теб, а след това да се превърне в русалка, а когато огърлицата за вас, тогава ще се превърне в русалка.

Ако обичате лятото, за да отидете на плаж, много плуване ... Опитайте се да научите за дълго време, за да задържате дъха си и да плува като русалка.

процес 6
В пълнолуние имат дълъг поглед към Луната, а след това се уверете, че Луната отразява във водата, а това води oblitsya от главата до петите

процес 7
При пълнолуние да се изкачи във ваната и погледнете Луната през цялата нощ

метод 8
В пълнолуние плуване в мястото, където Луната попада и да види отражението на луната

метод 9
На пълнолуние, можете да вземете кофа с вода, когато Луната получава oblitsya

метод 10
Можете да се яде най-сурова риба пълнолуние опашка и да пие мляко, и в същото време да се вземе чаша вода, когато има получава на Луната, за да ви кажа, как искате да бъде русалка, колко енергия, което искате, и т.н. (С поглед към отражението на луната, кажи си!), И с питие и излейте останалата част за себе си.

метод 11
Купете истински кокос, казват 3 пъти аз ще бъда добър русалка и да пие кокосово сок, но това не е вкусно

метод 12
Напишете на лист: "Искам да бъда русалка в H2O като" поставя под възглавницата писмено и си лягам в точно 22: 00, ще застане точно в 7:00, да се желанието да се скрие и че никой не е намерил вярно.

метод 13
В пълнолуние да престои на прозорците с мокри ръце, гледайки към луната и мисля само за русалки

И знаеш ли как?

Подобно на публикацията? Споделете с приятелите си!

Свързани статии

Подкрепете проекта - споделете линка, благодаря!