ПредишенСледващото

12790 Гел-гланц за миг увеличение устна "Експрес-обем" - регистрация в Орифлейм


2 естествени и богати цветови благодарение на новите технологии козметици Instaplump в състояние да увеличи обема на красивите си устни, което ги прави изключително soblahnitelnymi и привлекателна. Conquer всички околни красотата на челюстите си.

Име на продукта: Гел-гланц за миг увеличение устна "Експрес-обем"
Орифлейм код: 12790
Цена: 329 publey
Обем: 0,4 мл.
Рейтинг: 3.9 от 5 (236 гласа)
Бонус Ball: 9

нюанси:
Natural - Код: 12791
Pink - Код: 12790

Списък на съставки: vodichka, парфюм аромат, масло рициново Communis семена, млечна киселина, екстракт barosma betulina, полибутен, олеилов алкохол, хидрогенирано полиимид, калций, синтетичен fluorphlogopite, Европейска винена лоза слънчогледово масло, хидрогенирано рициново масло, етилхексил палмитат, силиций, Span изостеарат токоферол, Capsicum frutescens, CI 15850

Отзиви за разкош "Експрес-обем":

Denisova Наталия Николаевна - konsultantka:
Добър гланц и леко увеличава обема на устните.
Жените, които пишат отрицателни отзиви, аз се отнасят до вас: естествено след еднократно приложение на устните ви няма да бъде като Anzheliny Dzholi, те леко увеличаване на устните, да им даде израз. Първо ги купих през raprodazhe Орифлейм отстъпка. Сложих този гел-блясък гъба и да стане малко по-подути и сочни :)
Харесва ми този ефект, все повече и има защитен ефект. Щастлива съм, и тези, които искат супер големи устни - вие трябва да отидете на ksometologam или хирурзи, Oriflame - това е красота, не грозота.

Gladkova Ирина Vasilevna - клиент:
Всички продукти на всяка компания индивидуално, някой е идеален, други не.
Така че без личен опит с даден продукт няма да имате пълната картина.
Лично аз харесах блясък, но сестра ми не го прави. Веднага видите резултата, има богато изразителен външен вид на устните.
Така че се опитват :)

Свързани новини:

Свързани статии

Подкрепете проекта - споделете линка, благодаря!