ПредишенСледващото

12 мнения за архива, сто грама

Газ-In-кола в Кривой рог
Инсталирайте газово оборудване (HBO) и се насладете на новите характеристики на колата си! Зададохме оборудването на четвъртото поколение на газ. Стойност на това оборудване ОТ 4500 GR. ОБОРУДВАНЕ CTAG, ЗЕНИТ, KING, ATICER. ИНСТАЛАЦИЯ по Ваш избор. 2 поколение в 2500.

Ние открихме грешка в описанието? Изпращайте. правилно!

Преглед на бензиностанции

Внимание към доставчици. Внимание! Джак може да се хвърли, това не е за заплащане на стоките!
Операторът е направил грешка при изпращането не сложи наложен платеж, Eugene от общия дълг се заплащат частично дълга си и след това да отиде в отрицание.
Ако се съди по мнения на нашите клиенти работи добре.

Преди инсталирането на HBO за дълго време не може да се реши да го направи, или не. Аз обичам колата си и по този начин да се всякакви действия, свързани с ремонта и поддръжката на колата си, да вземе много внимателно. Моята професионална дейност е свързана с пътя, така че аз знам, че колата е добро и какво е лошо. След като инсталирате този на HBO станции не съм намерил един момент, че не са били подредени, всичко е направено перфектно и за всеки един мой технически въпрос за тези момчета, аз бях се доста компетентен и пълен отговор.
Много хора, които определят все по всички бензиностанции до колата си, по-късно се оплака от лошо тенденция, а не на стабилна работа на двигателя, повишена консумация на гориво, и т.н., и т.н. Аз уверено да заяви, че такива фактори, абсолютно не са свързани с данните за децата, тъй като след завършване, Ярослав много педантично се създаде работна група от HBO, при всички заводски норми, стандарти и параметри на двигателя, управляване на автомобила, по съвсем друг и не предсказуеми натоварвания. Последица от следните неща: 1) Моторът работи по-гладко и по-тихо, 2) подобрена динамика (сега жената се страхува да се вози на собствената си, като все още не са свикнали с такова поведение на машината), 3) Разход на гориво приятно изненадан, въпреки че крайната цифра не е доведен ненужно изпъди след инсталирането на само 300 km, но предварителните оценки на около шестнадесет литра в режим на града (в размер на 15 бензин) за невероятно леки автомобили, но този факт.
Няколко думи: Много съм щастлив, съжалявам, не адресирано до тях преди това. Браво момчета, аз препоръчвам.

Отдавна се стреми да поправи станции HBO (купих един стар канадски с дефектен HBO). За да се диагностицира на пръв обърна към бензиностанцията, че затворите (име пропуснато) за диагностициране и заяви, че шофирането бензин, така и на газ, но се страхува да го оправя, защото не много уверени в началото препоръчва да се замени електрониката. В крайна сметка реших да не zhmotnichat записано на Profigaz. Съжалих. Запишете предварително, много кутии, многонишковите система, зониране. акцептор отделно, в брой отделно, раса върху терена с пропуск. Mashinopotok (слухове) 7-8 на ден. Като цяло, това е впечатляващо. Заменен скоростната кутия на ръкавите и малко повече на малките неща, заменя свещите на специална, персонализирани и тествани за газовия анализатор. Move започва да работи дори и като по-мек първоначалното ускорение малко vyalovaty (1.3L), но по магистралата бързам на газ като танк. На радостите на евтин газ за следващите 3 дни след ремонта на 500 км от рана (имам голяма бутилка пура). Докато нормален полет. Впоследствие, на този или онзи проблеми едва ли отиват някъде другаде.

Можете директно да напише книга nuzhno.takie таланти propadayut.ZA СЪСТАВ 5.no да ни го няма никакъв otnosheniya.a Юджийн е администратор и няма връзка с моторни превозни средства и тяхното приспособяване не е налична.

Начертайте си направите изводите, аз лично "зашеметен" от нивото на клиент;)))) Поставете над 16 800 премия комплект и уверен в колата.
Vipgaz това, че някои vipgarazhik с vipspetsami на vipmoskvicham и vipzhigulyam)))

Той пише на .torgovoy директор kompanii.rebyata създадена HBO за няколко коли firmy.mashiny нашата работа без проблеми .c правя в съзнанието ми всичко akkuratno.rekomenduyu.

Инсталиране на HBO, произведени с високо качество, никога висящи тел, всичко е фиксиран или изолирана и правилно. Това условие на всички необходими документи за автомобила пререгистрация в ВОИ. В първите хиляда километра завършен първият газ, който, по време на която проверява визуално и компютъризирана работа HBO. Колата върви добре

Момчета 4 поколение интерес на разходите на вази 21104 16kl.1.6. и ако е зададено на неговата цена,

Сложете 1-во поколение. Всичко мина добре. В 10:00 е дал колата през 1230 г. беше готов. Всичко, което съм имал: добри хора, най-ниска цена в града (не е намерен по-долу), скорост на изпълнение, документи за регистрация. Аз препоръчвам.

Благодаря ви и obraschyaytes

Зададохме газ. Направих всичко спретнато .mashina произведения horosho.vpolne dovolen.spasibo.

Свързани статии

Подкрепете проекта - споделете линка, благодаря!