ПредишенСледващото

Дългоочакваното събитие се случи 10 минути преди края на първото полувреме: Спартак в една проста ситуация, загуби топката в собствената си половина, Driussi веднага изпратил Кокорин в пробив до портата Ребров. Нападателят бие дузпа и откри резултата - 1: 0.
Отговорът е "Зенит" в края на половина хапеше и оглушителен: Smolnikov хвана топката в половината на съперника, даде Driussi. и аржентинският валцувани Erokhin. която заема в епизода майсторски - 2: 0.
След като на ръба на пропаст, московчани изтича напред от началото на втората половина на мача, но вместо това има положителен ефект върху тяхната дейност, получена няколко опасни контраатаки, "Зенит". В един от тях се стреми да Шатов се удари в далечния ъгъл - имам в начина на протектора на петата, отрича Олег красиви голове.
Разстроен от дълго време не са имали: вече на 57-ма минута Кришито беше най-хитър в друга дузпа и направи топка буквално метра, издаване разгром - 3: 0.
Но това не беше всичко. Почти изпусна от Promes. Горна празните портите, Санкт Петербург, организиран напред до финала на състезанието, от които получи предаването Kuzyayev остави никакъв шанс Ребров натиснете бутона "девет" - 4: 0.
"Зенит" продължава да контраатакуват, което го прави повече от успешно, но в 70-ата минута гостите имаха право да очевидна дузпа: Mammana фаулира Зе Луис. и Promes точни дузпа - 4: 1.
Надявам се "Спартак" все още са живели седем минути, за да се върне в играта - точно до момента, като Кришито не е извършена по напречното линия на московчани порта, където транзит през Ребров топката прелетя на правилното място, 5: 1.
Възстановяване след такива гости не са имали шанс. А "Зенит" на смелостта могат лесно да се напред. В самия край на страстта обтегнати до краен предел, и Smolnikov с Луиш Адриан след открит конфликт отиде да си почине по-рано. Е, половин минута по-късно, той получи разрешение да всички останали - последния съдийски сигнал записан убедителна победа за тима на Роберто Манчини.