Местните фенове вече са в първите минути на срещата хвърлен в огън вратар Игор Акинфеев.

Странното е, че след първия инцидент, съдията вместо отмяната на играта реши да продължи борбата, връщайки се играчи на терена. Но през втората половина на мача, феновете бяха вече използват пиротехника, напълно нарушаване на играта.

Мачът е спрян, президентът на УЕФА Мишел Платини лично реших, че няма да ре-игра, както и националния отбор на Черна гора задържа 0: 3.

Не разбирам защо играта не бъде спряно незабавно, тъй като е очевидно, че играчите трябва да действат с повишено внимание, поради което не е нормална игра, че ще бъде.

Или е демонстративен санкции срещу Русия от страна на ЕС в лицето на президента на УЕФА и на делегата на английския футбол? Какво би могло да бъде толкова дълго, за да разисква. Това не е първият подобен случай, като правило, дори и косвена заплаха за здравето на футболистите стана причина за прекратяване на мачовете, с което собствениците на играта се задържа.

Отново провокатори карат братски народи.

Константин и Сергей Николаев. [97.3K]

По принцип, ако отборът след "техническа пауза" трасиране на терена, а след това на лидерите на руския национален отбор са дали съгласието си. преди 2 години -

За съжаление, в последно време ние често свидетели на група фенове неадекватни, и които не се осмеляват да назоват феновете, тяхното поведение развалят същността на атмосферата на номера на игра един. Първият инцидент на терена в квалификационния мач вече се е случвало в първите секунди на срещата, когато руски вратар Игор Акинфеев беше пламнал огън, а вторият, сложи точката в играта, 65 минути след пропусната наказание от Роман Широков. По това време чуждото тяло отлетя в гърба Дмитрий Комбаров. Мачът не беше възможно да завърши мача. Очакваме с нетърпение да техническите решения на Дисциплинарната комисия на УЕФА.

Защо прекъсна футболен мач chernogoriya- Русия, 27

Съвпадение Русия и Черна гора приключи на 65-та минута, поради крайностите на футболните фенове. След Роман Широков пропусна дузпа за ploschalku отлетя чужд обект, който се удари в гърба на друг руски играч Дмитрий Kombarova.

И в първите секунди на мача удари вратарят ни Игор Акинфеев, чиято глава гореше лоялни клиенти.

Футболни фенове винаги са били известни със своята агресивност, но толкова много инциденти в една игра, не помня да съм.

Но защо - това мачът продължи след 35 минути игра, но руснаците не са имали нужда да продължи да играе, защото истината е на тяхна страна, но отборът продължи мача, което отново е бил спрян, но в изпъкналост половина поради бунтовете в стадиона, последвано от мача Тя е окончателно спрян от резултата 0. 0.

Най-вероятно руснаците да бъдат кредитирани с техническо победа, но от УЕФА може да се очаква нищо и дори неочаквани решения. Ние изчакаме и да видим.

За съжаление, политически интриги се разпространява до всички аспекти на живота на хората, които вчера са живели в мир и приятелство.

Когато за появата на международни спортни събития, те се опитаха да се разсейваме от политически борби. По време на Олимпийските игри спре войните между страните, предоставяне на равни права на всички участници, включително правото на основно човешко отношение.

Днес, когато светът е много по-добре финансово, по-добре образовани хора, като поведение на любителите на спорта, когато спортисти хвърлят различни предмети в нормалния човешки ум просто не се вписват.

И тези, които оправдават подобно поведение, изглежда Бог е лишено от основание.