За Евгени стана господар клас стоманопроизводители а - новини билярд - снукър спорт списание

В първата подгрупа, не загуби нито един мач на първо място дойде екипът MMK TD / MAC, като част от отдела за промишлено мениджър продажби MMK TD Андрей Бобров и търговски директор Олег Кузнецов International алуминиева компания. Второ място, губейки един мач, спечелен от отбора ленти / скрап, като част от директора на развитие на стомана ленти енергия Юрий Kotenko и бизнес консултантска компания Rusmet Павел Романов. От тази подгрупа не можеше да влезе в "осем" екипа Norstil и екип Scale консултиране / фабрика алуминиеви сплави.

Във втората подгрупа, без поражения ", екипажи" останали ръководители на екипи и MerKaBa StrimStil компании (Edward Birger, главен изпълнителен директор, Дмитрий Ковал, главен изпълнителен директор). На второ място с 1 поражение намира отбор №1 Sinarsky Pipe Plant като част от Римската Белоусов, главен заместник-секция и Алексей смола, майстор цех Т-2. В "Крюс" не издържа на отбора metallotrejderov UTK-Стал и IntermetGrupp / ProMmet.

В третата подгрупа, печелейки всички игри, на първо място е отборът Uralredmet (Александър Rilov, CTO и Александър Ushenin, управителя на покупки), а втората с едно поражение - екипът на списание "Metal Доставка и покупко-продажба", като част от Александър Романов, генерален директор и Александър Deineka, ръководител на проекта. В последната част от екипа не дойде OD TMK и TMK / Mosekomonitoring.

На първо място в четвъртата подгрупа - екип, състоящ се от ТМК Александър Lyalkova, първи заместник-генерален директор и Сергей Назаров, директор на дирекция техническо развитие (отиде непобеден). На второ място отбор на метал търговска компания Industry (Евгений Kiselyov, генерален директор, Олег Панин, търговски директор). От тези команди, които стоят зад сглобяеми №2 Sinarsky Pipe Plant и Metallservice / Металург TD.

След игрите на групи, за участниците в областта на конкуренцията на майсторския клас се провеждат от множествена световен шампион Евгени стомана, което показва, виртуозност и красива игра, които представляват радва всички. За 15 минути той спечели с резултат 12-4 мениджър на Uralredmet Ushenina Александър, управлявал играта с световния шампион падна на тегленето.

В 1/4 финала с екипа на полувремето 26-21 победи националния отбор на промишлеността TD MMK / MAC, с един и същ резултат екипа IMS "Metal Доставка и покупко-продажба" отбор преодоля фирми MerKaBa / StrimStil отбор Sinarsky тръба завод в ожесточени битки с разлика от 1 топка ( 31-30) победи отбора Uralredmet и екип TMK победи на отбора ленти / скрап с резултат 30-21.

"Metal Доставка и покупко-продажба" Екипът на списание The 1/2 загуби финала на производството на отбора (24-19) и екипът TMK отбор загубил 31-23 Sinarsky Pipe Plant.

В финал, веднага се отдели от преследване, Sinarsky тръба фабрика отбор не даде опоненти шанс на промишлеността и спечели последната битка с резултата 31-8.