Три хапки и 7 по-престъпни методи Луис Суарес, футболни

Защо El Pistolero - отвратителен футболист на планетата.

Луис Суарес Киелини е пробвал до рамо преди една година в турнира за Купата на Конфедерациите. Тогава уплашен. След 79 минути игра вчера двубой, уругвайският за трети път в кариерата си се втренчи в рамото на съперника и падна театрално в тревата, когато Киелини отхвърлена.

Съдия пропуснали епизод и Суарес не е премахнат, дори когато Киелини показа следи от зъби по рамото.

Две минути по-късно Диего Годин отбеляза победния гол. Злото отново спечели. Италия се завръща у дома. Дали Суарес дисквалификация на изчакване не е известна за една хапка Бранислав Иванович във Висшата лига той бе спрян за 10 мача. Някои дори странна птица влагат пари на факта, че Суарес ще хапят някой в ​​мача срещу Италия. И обогати.

Луис не бързаше да podtribunnogo стая, за да видите мис Асамоа Гиан. Суарес спечели социологическо проучване за най-мразеният човек в Африка. В полуфиналите на Уругвайците победиха Холандия.

В мач с "Манчестър Юнайтед", каза Суарес Евра нещо толкова расистко, че французинът не може да устои. Футболната асоциация на съдебното заседание, камерата снима епизод не е достатъчно добре, за устните читатели може да се разчете думите на Суарес. Въпреки това, той е признат за виновен, получи голяма глоба, 8-игра окачване и поток от остра критика от "Twitter" Рио Фърдинанд.

Той не си направи труда опитен лошо момче Луис. В следващия мач срещу "Манчестър Юнайтед", той не се ръкува с Евра от провокира нова вълна Хейт. Рио Фърдинанд демонстративно пренебрегна протегнатата ръка на уругвайските. Патрис побързаха да се хареса на арбитъра, която изглеждаше, меко казано, момичешки.

В играта "Фулъм" - "Ливърпул", Суарес симулира в друга санкция. Реферът не реагира, и подигравките тълпата и обидите летяха. Суарес показа среден пръст на феновете на Фулъм ".

Сдружение Луис Футбол дисквалифициран за един мач и носител на "Ливърпул" 20 хиляди паунда глоба.

Ако не знаехме, който играе под седми номер, би си помислил, той ме погледна топката и противникът не е забелязал, а дори твърде много жълт картон заради фаул игра. Но това е Луис Суарес.

Особено се, както в случая на Chiellini, опита върху Parker преди.

В третата кръг на ФА Къп, "Ливърпул" играе с четвъртия клуба дивизия. Стъридж откри резултата в 57-ата минута и се заменя с Суарес и почти веднага, играе ръката си вкара втория гол. След 79 минути игра "Мансфийлд" намали разликата и как да пиша на английски вестник, 11 минути над поле от жизнено дух на справедливост, което в крайна сметка не помогна аутсайдера да изравни резултата.

Coach "Mensflida", каза философски, че ако играчите му са направили нещо подобно, той най-вероятно нямаше да наказва отделението: ". Нападателят на инстинкт Суарес, той изпраща топката в мрежата по никакъв начин" В следващия кръг, "червените" загубени "Олдъм".

В "Зенит" реванша на Лига Европа призна "Ливърпул" 1: 3. След дома победа с 2: 0 това е достатъчно, за да влезе в следващия кръг. Една от целите на "Анфийлд" Суарес вкара, но в крайна сметка уругвайската умишлено стъпи върху гърба му да се върне назад Tomas Gubochana.

Реферът не реагира, но УЕФА реши, че няма причина за дисквалификация.

Реферът не видя случката, а Хара бил без драма. В резултат на това футболните власти на Южна Америка оставена без надзор нарушение.

Без видима причина уругвайски потъва зъбите си в ръката на сръбския защитник. Суарес като провокатор с опита да избере момента, когато съдията не видя случката. На 90 минути, Суарес вкара резултата.

Футболната асоциация, като се вземат предвид предишни постижения нападател го дисквалифициран за 10 мача. Суарес загубила своя шанс да се превърне в най-резултатен и "Ливърпул" профуча покрай Шампионската лига.