Като се започне мача завърши с резултат 1: 1.

Това е фантастично руснаци грабнат реми в мача срещу Англия на Евро 2016

Руснаци грабна равенство след продължения!

Треньорът на Русия Леонид Слуцки трябваше да поемат рискове и да произвежда в сферата на централни полузащитници Нойщатер и Головин, които заедно не са играли. Риск, но това не беше заради големия брой на нараняванията е друга опция.

Първата опасна атака имаше британците, но това приключи в снимки широки. Чувствахме, че нашите момчета са притеснени и са действали в защита не винаги са уверени. Подобно на руснаците са били в състояние да поеме контрола на топката, но да се направи с англичаните е много трудно.

На седмата минута спасени Akinfeev: Lallana получи топката в средата на наказателното поле и стреля силно. Нашият вратар правилно избра позицията и е в състояние да дадем отговор. Като цяло, британците лесно извършена една опасна атака след друга - през цялата централна зона. В допълнение към британската 12-та минута служил три ъгли. Очевидно е, че те са се позовава на един бърз гол.

Още от първите минути на British Steel активно атакуват. Един от най-опасните от тях е Али (номер 20).

Първите изстрели в руснаците, нанесени на 16-тата минута: свободен удар Uralets Шатов висеше и Ignashevich заключена главата. Не е много опасно, но това е нещо. Заслужава да се отбележи на Dziuba игра той перфектно изпълнени функцията на "стълб", който хвърли топката, а след това той спечели борбата и след това свален.

През втората половина на ининг да се забави малко английски - нашият е имал възможност да извърши позиция атака. Правейки това е трудно, тъй като врагът бързо се оттегли в тяхната половина на терена и ще обхване цялата област.

През първата половина, руснаците само веднъж успя да пробие вратата.

В такава ситуация, че е важно doterpet преди почивката, не пропускайте целта "в съблекалнята." Akinfeev опитах. Какво си струва, Рууни удар от средна дистанция. Игор спокойно парира юмруци. Следваща точкуване измъкне от корнер. Имаше адски много. Преди doterpeli на свирка - да се прекъсне отбор отиде с нулево равенство.

В третата минута на второто полувреме руснаците са създали опасен момент - Кокорин победи няколко опоненти заснети, но защитника е била прекъсната. За този вид шанс, което трябва да се придържат към - много от тях няма. Англичаните продължиха да натиснете - защитниците ни не са имали време и фаулиран. Британският подготвени опасни наказание. Рууни, за щастие, един от тях удари над портата.

Първият жълт картон бе британците и вкара Dziuba, който избягал атаката. Минута по-късно забелязани удари Смола - Ход удар в ъгъла, но встрани от вратата. След 70 минути се случи чудо: Akinfeev извади мъртъв удар Рууни. Това не се случи, но Игор могат. Следващият удар на този пост, за щастие, от кулоарите.

Преживейте имаше още 20 минути. Hard. Особено, защото след Shennikov изхвърлени в предната част на линия наказание. Честно казано, изглежда, че нарушението не е било. Всичко това не е от значение, тъй като Дайър удари точно. Akinfeev не можахме да запазим завинаги. 0: 1.

Слътски направи две промени - отиват Широков и Glushakov. Той имаше какво да губи, но тъй като в средата на терена освободени две креативни играчи. Време преди последния съдийски сигнал, имаше много малко.

Въпреки това, нашата състояние да извърши чудо! Чудо на чудесата! Shennikov победи англичанин, затвори, и Боб Berezutskiy просто си е ударил главата. В кутийка, че топката е направил Денис Глушаков. Draw! 1: 1.