6 май в международния фестивал на стадиона, спортната зала на място № 115 на улицата Циолковски, започна лятната лига Мини футболна лига на Омск по мини-футбол.

Заглавие Ниво 2

В първия кръг, втора дивизия на отбора RFCP (дивизия Б) лига волеви отбеляза победа срещу непокорните "Promengineering" команда 4: 2 (2: 2). Нашият екип се възползва от инициативата от първите минути на мача, но откриването на сметката съперници вече в шестия минута на мача при една бърза контраатака. В единадесетия минута след подаване ... нашата вратаря I. Gvozdkov сравнява резултата 1: 1. На двадесет и първата минута на първото полувреме, след красива комбинация от много ходове M. Green поема командването на Комунистическата партия вече с 2: 1. Но една минута преди края на първата половина на мача при изготвяне на противниците отбележи "в съблекалнята на" 2: 2. През втората половина екипът ни много атаки, има инициативата, която е въплътена в двойна Г. Ярцев. Красива победа на нашите играчи.

Заглавие от ниво 3

Ако някой от нас ще отида до магазина или да се запознае с нивото на инфлация, ние виждаме, че цените не падат. Ето защо, от която идва правителство, отпадане на 200 рубли, издръжката на живота - не е ясно. Може би, в трапезарията на Белия дом е наистина по-евтини обеди, но всичко в живота е само качвах. Възможно е, че това е чисто технически ход за реализиране на инсталацията, посочена от министъра на труда - не за повишаване на минималната работна заплата и намаляване на разходите за живот. Такава е акт на финансовия баланс. Фактът, че решението не отразява реалната ситуация в икономиката, определено.

За съжаление, втората ни команда RFCP-2 в трета дивизия (трета дивизия) в първия кръг на лига дава едно от следните разделение команда "кола - AVTOLAYF" 1: 3 (1: 3). Нашите играчи не успяха началото на първия ининг, когато шест минути в нашите порти излетяха три гола. След това, нашият екип успя да изравни играта, но е в състояние да отговори на само един гол (R. Repp), въпреки че е имало няколко отлични голови шансове. Унизително поражение. Нашите играчи не успяха началото на първия ининг, когато шест минути в нашите порти излетяха три гола. След това, нашият екип успя да изравни играта, но е в състояние да отговори на само един гол (R. Repp), въпреки че е имало няколко отлични голови шансове. Унизително поражение.